پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۳۰ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
11 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 22[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 96054 مورخ:[1397-04-01 23:25:01] چاپ

نماینده ولی فقیه در مازندران:
شبه‌روشنفکران به دنبال خوش‌خدمتی به آمریکا هستند/ ضرورت توجه نمایندگان به رهنمودهای رهبری

نماینده ولی فقیه در مازندران درباره نامه‌ای برای مذاکره با آمریکا گفت: متاسفانه 100 نفر شبه روشنفکر نامه می‌نویسند که با آمریکا در مذاکره همکاری کنیم و این حرف آنها مشخص نیست با چه هدفی مطرح شده است؛ شاید به دنبال خوش خدمتی با آمریکا هستند اما باید بدانند این تفکر تاریک به درد ملت ایران نمی‌خورد.

به گزارش مشهدسر؛ آیت‌الله نوراله طبرسی در خطبه نماز جمعه این هفته مرکز مازندران به دیدار مقام معظم رهبری با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: نمایندگان رهنمودها را فراموش نکنند و فرصت مغتنمی که برای نماینگان ایجاد شده است را مورد غفلت قرار ندهند تا فرصت‌سوزی شود چرا که مسؤولان در قبال دنیا و مشکلات معیشتی مردم مسؤول هستند.


 طبرسی با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری در دیدار نمایندگان وظایف آنان را در قانون‌گذاری، رفع مشکلات مردم، تاثیرناپذیری از دیدگاه‌های غربی، پرهیز از اشرافی‌گری هشدار دادند، اظهار کرد: تذکر مقام معظم رهبری به نمایندگان این بود اکثر کشورها زیر معاهده FITF رفتند و ما نباید چنین کاری کنیم.

نماینده ولی فقیه در مازندران اضافه کرد: تن دادن به این معاهده یعنی نباید سلاح جنگی داشته باشیم و همه چیز را از ما می‌گیرند.


امام جمعه مرکز مازندران درباره نامه‌ای برای مذاکره با آمریکا گفت: متاسفانه 100 نفر شبه روشنفکر نامه می‌نویسند که با آمریکا در مذاکره همکاری کنیم و این حرف آنها مشخص نیست با چه هدفی مطرح شده است؛ شاید به دنبال خوش خدمتی با آمریکا هستند  اما باید بدانند این تفکر تاریک به درد ملت ایران نمی‌خورد.


طبرسی با بیان اینکه ترامپ همه جا رفت و هیچ جا  رفتارش ثابت نماند و همانطور که با کره شمالی  رفتار کرد با ما هم می‌خواهد رفتار کند اما کور خواند، ادامه داد: ترامپ در لبنان، عراق، یمن، سوریه شکست خورد و دیگر تفکرش ارزشی ندارد.


نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته قوه قضاییه و هجمه‌ها درباره این نهاد گفت: مردم نباید زیربار شایعه‌ها بروند چرا که عده‌ای خواهان خراب کردن قوه قضاییه و مجریه هستند اما مردم باید قوه قضاییه را تقویت و حمایت کنند چرا که این نهاد به دنبال منافع مردم است.


طبرسی به آسیب‌های اجتماعی که جوانان درگیر آن هستند هم اشاره کرد و گفت: فضای مجازی قتلگاه جوانان و فکر آنها است که باید در این زمینه به هشدارها توجه بیشتری کرد.

نماینده ولی فقیه به بحران و کمبود آب اشاره کرد و گفت: باید این بحران را جدی بگیریم و با توجه به آموزه‌های دینی درباره مصرف درست، هشدارهای مسؤولان درباره استفاده درست آب توجه ویژه‌‌ای داشته باشیم چون وقتی در استانی مثل مازندران با کمبود آب مواجه هستیم استان‌های دیگر در شرایط نامناسب‌تری قرار دارند.

وی در پایان به مشکلات کشاورزان استان اشاره کرد و با یادآوری این نکته که هنوز بسیاری از باغداران پول مرکبات خود را دریافت نکردند، متذکر شد: جهاد کشاورزی باید پول مرکبات را پرداخت کند مسؤولان پرداخت بهای این محصول  را به صورت جدی باید پیگیری کند.

 

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.