پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۸ دی ۱۳۹۷[ه.ش]
11 جمادی الاول 1440[ه.ق]
2019 Jan 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 96028 مورخ:[1397-03-28 21:28:01] چاپ

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بابلسر:
اختصاص اعتبار برای تعمیر و تجهیز ادارات ممنوع است

معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بابلسر اختصاص اعتبار برای تعمیر و تجهیز ادارات و احداث فضاهای اداری را ممنوع اعلام کرد.

اختصاص اعتبار برای تعمیر و تجهیز ادارات ممنوع است

به گزارش مشهدسر؛ احمد واثق‌نژاد در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان بابلسر منابع اعتباری قابل توزیع فرمانداری را در سه ردیف اعتبارات تملک استانی، متوازن متمرکز و سه درصد نفت به زیر ساخت‌های مناطق محروم عنوان و اظهار کرد: اعتبارات شهرستان بابلسر در سال 97 از محل تملک استانی و متوازن متمرکز بالغ بر 13 میلیارد تومان است.


وی افزود: اعتبارات تملک استانی حدود 3 میلیارد و 818 میلیون تومان و متوازن متمرکز بالغ بر 9 میلیارد و 200 میلیون تومان در سال 97 از سوی شورای برنامه‌ریزی استان در نظر گرفته شده است.


معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری بابلسر هدف از توزیع اعتبارات قانون استفاده متوازن را ارتقای شاخص‌های برخورداری در بخش‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و زیربنایی در شهرستان‌های کمتر از متوسط کشوری عنوان کرد و گفت: اولویت با پروژه‌های نیمه تمام با درصد پیشرفت فیزیکی بالاتر و دارای فاصله بیشتر از میانگین کشوری در شاخص مربوطه و در جهت اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال است.


واثق‌نژاد اختصاص اعتبار برای تعمیر و تجهیز ادارات و احداث فضاهای اداری را ممنوع عنوان و تصریح کرد: در انتخاب پروژه‌های متوازن متمرکز، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام و دیون‌دار سنوات گذشته از محل این منبع اعتباری در اولویت است.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.