پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۲۶ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
8 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 16[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95979 مورخ:[1397-03-20 09:31:01] چاپ

انتخاب هیات مدیره «شهدای بابلسر» بدون حضور مالک/ رئیس هیات فوتبال: «فروش مال غیر» صورت گرفته/ مالک: شکایت می‌کنم

جلسه مسئولان و ورزشی‌های بابلسر که با انتخاب هیات مدیره تیم فوتبال شهدای بابلسر به پایان رسید، یک نکته قابل تامل داشت و آن عدم حضور سیدرضا موسوی مالک باشگاه در این جلسه بود که البته واکنش شدید وی را نیز در پی داشت.

انتخاب هیات مدیره «شهدای بابلسر» بدون حضور مالک/ رئیس هیات فوتبال: «فروش مال غیر» صورت گرفته/ مالک: شکایت می‌کنم

به گزارش مشهدسر؛ با حضور جمعی از مسئولان و چهره‌های ورزشی شهرستان بابلسر، جلسه‌ای برای بررسی وضعیت تیم فوتبال شهدای بابلسر که در لیگ دسته دوم فوتبال کشور حضور دارد برگزار شد. این تیم فصل گذشته با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کرد و در سایه عدم حمایت مسئولان و در حالی که فصل را خوب آغاز کرده بود و یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته یک بود، در نهایت فصل را به سختی به پایان رساند و در همان لیگ دو باقی ماند.

جلسه مسئولان و ورزشی‌های بابلسر که با انتخاب هیات مدیره به پایان رسید، یک نکته قابل تامل داشت و آن عدم حضور سیدرضا موسوی مالک باشگاه شهدای بابلسر در این جلسه بود که البته واکنش شدید وی را نیز در بر داشت.

در پایان این جلسه مجید پاشنا به عنوان مدیرعامل، محجوب پروین به عنوان رئیس هیات مدیره، حمیدرضا فرزانه به عنوان سرمربی، عباس محمدعلی‌پور به عنوان عضو هیات مدیره و مدیر فنی تیم، مرتضی اسدپور به عنوان دبیر هیات مدیره و همچنین ابوالقاسم علیزاده، منصور رمضان‌نژاد، یاسر ابراهیم‌زاده، مهرداد آشوری، علی امیری و علیرضا رحیمیان به عنوان عضو هیات مدیره انتخاب شدند.

واکنش مالک تیم فوتبال شهدا بابلسر

سیدرضا موسوی طی گفت‌وگویی به انتشار اسامی اعضای هیات مدیره تیم شهدا واکنش نشان داد و اظهار کرد: تکلیف بعضی از افراد در این لیست مشخص است. مردم آنها را به خوبی می‌شناسند و به خوبی می‌دانند که در این سال‌ها برای به‌دست آوردن کرسی‌های مختلف شهری چه کارها که نکردند. ولی تعجبم از بزرگانی بود که نامشان در کشور در همه عرصه‌ها از جمله جانفشانی‌هایی که در دفاع مقدس داشتند زبان‌زد است.

وی افزود: شما چطور حرف از دین و دیانت می‌زنید و این شب‌ها قرآن بر سر می‌گیرید و روزها برای مال مردم تصمیم‌گیری می‌کنید؟

مالک تیم فوتبال شهدا بابلسر تصریح کرد: من تاسف خوردم و اشک ریختم زمانی که رئیس هیات فوتبال شهرستان در جلسه اعلام کرد که  شما بروید و از شخصی که این تیم را به شما واگذار کرده به جرم فروش مال غیر شکایت کنید و به زندان بیاندازید.

موسوی با تاکید بر اینکه از نظر قانونی بنده مالک این تیم هستم، خاطرنشان کرد: از همان ابتدا هم عرض کردم اگر هیات فوتبال شهرستان یا استان به اندازه یه برگ سند مبنی بر مالکیت این تیم دارند ارائه دهند. جناب آقای رئیس زمانه عوض شده، دوره زور و کدخدابازی تمام شده، لطفا بیدار شوید.

وی در پایان گفت: همه ما مطیع قانون هستیم و وکیل رسمی تیم فوتبال شهدا بابلسر از چند روز قبل در حال تنظیم شکایت علیه اعضای جعلی هیات مدیره تیم و رئیس هیئت فوتبال شهرستان است که خبر آن بعد از انجام مراحل قانونی اعلام می‌شود.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.