پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۲۷ مرداد ۱۳۹۷[ه.ش]
6 ذی الحجه 1439[ه.ق]
2018 Aug 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95971 مورخ:[1397-03-18 20:32:01] چاپ

گزارش از راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در مازندران
خروش مردم دیار علویان در انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی

راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان در 57 نقطه از مازندران برگزار شد.

خروش مردم دیار علویان در انزجار از رژیم کودک‌کش صهیونیستی

به گزارش مشهدسر؛ راهپیمایی پرشکوه و گسترده روز جهانی قدس با حضور مردم روزه دار ایران اسلامی همزمان در 57 نقطه از مازندران برگزار شد.

هزاران نفر از مردم روزه دار مازندران با در دست داشتن پرچم های «مرگ بر اسرائیل» و «مرگ بر آمریکا» با سیاست های رژیم اشغالگر قدس در منطقه مخالفت کردند و خواستار نابودی رژیم صهیونیستی شدند.
                                                      
روز قدس، روز خروش و خیزش جهانی امت اسلام و انسان‌های آزاده، است و بار دیگر در این روز ملت‌های مسلمان و مستضعفین جهان در حمایت از مظلومان عالم، به‌ویژه مردم مظلوم فلسطین، از جبهه استکبار و در رأس آن غده سرطانی اسرائیل، اعلام برائت می‌کنند.

بی‌شک راهپیمایی روز قدس امسال رنگ و بوی حماسی‌تری خواهد داشت؛ چراکه علاوه بر جنایات رژیم صهیونیستی در اشغال 70 ساله سرزمین فلسطین، اقدام وقیحانه و خلاف عرف دیپلماتیک ترامپ در انتقال پایتخت آمریکا به قدس شریف هم احساسات مسلمانان جهان را جریحه‌دار کرد و هم خشم مقدس آنان را بیش از پیش برانگیخت.

ملت انقلابی ایران اسلامی یک‌صدا با هم در خیزشی عظیم در کنار جبهۀ بزرگ مقاومت و بیداری اسلامی و در حمایت از مردم مظلوم و بی‌گناه و آوارگان بی‌پناه فلسطین مقاوم، علیه ظلم و خشونت و اشغالگری رژیم غاصب صهیونیستی فریاد آزادی، استقلال، حقانیت و مظلومیت سر می‌دهند.
                                                
شهرها و محلات مازندران مملو از حضور مردان و زنانی بود که در لبیک به‌فرمان رهبر فرزانه و زمان به میدان آمده‌اند تا بگویند، ای قدس ما تا آخرین نفس ایستاده‌ایم.

*اعلام انزجار علیه سرکردگان کفر

مازندران در آخرین جمعه از ماه مبارک رمضان یک‌صدا فریاد مرگ بر اسراییل و مرگ بر آمریکا شد و مردم غیور این منطقه با مشت‌های گره‌کرده، آزادی قدس شریف را فریاد کردند و مردان وزنان روزه‌دار مازندران، در صفوف متحد و به هم فشرده، اتحاد و همبستگی و دل‌بستگی به آزادی قدس و فلسطین به‌عنوان آرمان مشترک خود را به نمایش گذاشته و انزجار خود را از سرکردگان کفر اعلام کردند.

این روز، روز دفاع از ملت فلسطین، دفاع از انسانیت، حق، عدالت‌طلبی و روز وحدت مسلمان است که با گوش فرا دادن به سخنان گذشته امام راحل و اطاعت‌پذیری از رهبر معظم انقلاب ایجاد شد و امنیت ملی‌، حق‌طلبی و آزادی‌خواهی ملت ایران بار دیگر به جهان مخابره شد.

*باید مقابل توطئه‌های دشمن هوشیار باشیم


سخنران مراسم راهپیمایی روز قدس در مرکز مازندران در جمع مردم ساری با اشاره به پیام راه قدس از کربلا می‌گذرد، گفت: باید هوشیار باشیم، سیاست‌های راهبردی دشمن تلاش دارد تا اختلاف مرزی در منطقه ایجاد کند.

حجت‌الاسلام عباسعلی ابراهیمی اظهار کرد: قدس به عنوان اولین قبله مسلمانان است و معراج پیامبر از آنجا آغاز شد.

وی با بیان اینکه نهادینه‌سازی و دکترین مبارزه با اسرائیل امری مهم بود که امام آن را در مدنظر قرار داد افزود: در طول تاریخ شعارهایی فراوان از نیل تا فرات، خاور میانه، خاور میانه بزرگ و... توسط رژیم صهیونیستی داده شد اما با حرکت مردم مسلمان و همچنین مسئله سوریه و عراق باعث شد که هنوز اسرائیل در مباحث و موارد خود مانده است.

دبیر ستاد اقامه نماز مازندران خاطرنشان کرد: امام راحل در مقابله با حرکت‌های جهانی اتحاد شوروی و رژیم سرمایه‌داری آمریکا و اروپا موضع گرفت و بیان کرد که شکستن ستون فقرات مادی‌گری را می‌شنوم.

ابراهیمی با بیان اینکه دنیای سرمایه‌داری دین را محبوس می‌کند که بتواند تفکر سکولار را در جامعه رواج دهد، گفت: امام آمد این تفکر را خلق کرد و اندیشه دین به عنوان افیون جامعه را از بین برد و فرمود: اصل قدرت متعلق به اسلام است و امروز شاهد شور و شعور آن در سطح جهانی هستیم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.