پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۳۰ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
8 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 20[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95757 مورخ:[1397-02-29 11:45:01] چاپ

زمان اعزام‌های زائران مدینه قبل و مدینه بعد مشخص شد
معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت به پروازهای زائران حج تمتع 97 به عربستان اشاره کرد و افزود: پروازهای مدینه قبل از 27 تیر تا 19 مرداد و پروازهای مدینه بعد از 8 تا 24 مرداد انجام می‌گیرد.
زمان اعزام‌های زائران مدینه قبل و مدینه بعد مشخص شد

به گزارش مشهدسر؛ اکبر رضایی معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت با اشاره به اینکه ثبت‌نام حجاج در کاروان‌ها به خوبی انجام شد، گفت: در همان روزهای نخست، ظرفیت کاروان‌ها به طور کامل تکمیل شد.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت به بحث معاینات پزشکی و تاخیر صورت گرفته در این زمینه اشاره کرد و افزود: بحث معاینات پزشکی نیز در روزهای اخیر خاتمه می‌یابد و کسانی که مرحله پزشکی را پشت سر گذاشته‌اند امکان پرداخت پول در این مرحله را دارند و باید این مهم نیز ظرف مهلت تعیین شده نهایی شود.

وی با بیان اینکه ثبت اطلاعات جهت مقدمات صدور روادید بعد از اتمام معاینات پزشکی و واریز مرحله دوم صورت می‌گیرد، موضوع کلاس‌های آموزشی زائران و عوامل را بسیار مهم دانست و خاطر نشان کرد: مسئولان ذی‌ربط باید حضور فعال و فیزیکی در کلاس‌های آموزشی داشته باشند و در بحث آموزش مدیران و عوامل نیز باید دقت عمل صورت پذیرد.

رضایی به تشکیل دبیرخانه مشاعر اشاره کرد و افزود: تصمیم‌گیری بر این مبنا شده که در طول سال دبیرخانه‌ای با عنوان مشاعر داشته باشیم که خوشبختانه جلسات این دبیرخانه آغاز شده است و امیدواریم همه دست اندرکاران ذیربط در آن حضور یابند.

معاون حج و عمره سازمان حج و زیارت تصریح کرد: کمیته مشاعر بسیار حائز اهمیت است و در این رابطه نیز آسیب‌شناسی‌‌های لازم صورت گرفته است؛ دبیرخانه مشاعر در طول سال فعال است و همه استان‌های نظرات خود را مرتبط با ایام تشریق ارائه کنند.

رضایی به پروازهای زائران حج تمتع 97 به عربستان اشاره کرد و افزود: پروازهای مدینه قبل از بیست‌وهفتم تیرماه تا نوزدهم مردادماه انجام می‌پذیرد؛ پروازهای مدینه بعد نیز از هشتم مردادماه تا بیست‌وچهارم مردادماه خواهد بود.

انتهای پیام/

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.