پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۸ دی ۱۳۹۷[ه.ش]
11 جمادی الاول 1440[ه.ق]
2019 Jan 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95742 مورخ:[1397-02-29 00:48:01] چاپ

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران خبر داد
آغاز پایش سواحل مازندران از اول خرداد

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران با اشاره به بکارگیری 500 ناجی غریق در سواحل مازندران، گفت: از یکم خرداد نیروهای هیأت نجات غریق، استانداری مازندران و جمعیت هلال‌حمر مازندران به‌منظور پایش و رصد سواحل فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

آغاز پایش سواحل مازندران از اول خرداد

به گزارش مشهدسر؛ نقی کریمیان در گفت‌وگویی اظهار کرد: طرح سامان‌دهی دریای مازندران روز دوشنبه یکم خرداد ماه امسال آغاز به کار می‌کند.

وی با اشاره به بکارگیری 500 ناجی غریق در سواحل مازندران، تصریح کرد: همچنین از یکم خرداد نیروهای هیأت نجات غریق، استانداری مازندران و جمعیت هلال‌حمر مازندران به‌منظور پایش و رصد سواحل فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

رئیس هیأت نجات غریق و غواصی مازندران ادامه داد: نگاه ما بر این است که سازمان‌ها، نهادها و بخش‌های خصوصی را رصد کنیم که درصورت نیاز به افزایش تعداد ناجیان این اقدام صورت گیرد.

این مسؤول به حضور پنج جوان اهل مشهد در سوئیت اجاره‌ای در ساحل محمودآباد، اظهار کرد: چهار نفر از این جوانان توسط قایق‌رانان و جت‌رانان از غرق‌شدگی نجات یافتند ولی یک جوان 18 ساله به نام علی یوسفی غرق شد.

کریمیان در پایان گفت: با آغاز طرح‌ها دریا توصیه ما به مسافران این است به توصیه‌های ناجیان غریق توجه کنند تا شاهد مشکلی نباشیم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.