پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
13 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 24[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95738 مورخ:[1397-02-27 00:14:01] چاپ

فرماندار بابلسر خبر داد
اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر

فرماندار بابلسر به اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر اشاره کرد و گفت: طرح‌های دریا در ماه مبارک رمضان در بخشی از سواحل اجرایی می‌شود.

اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل بابلسر

به گزارش مشهدسر؛ سیدعلی اسد در گفت‌وگویی با اشاره به آغاز طرح دریا از اول خردادماه اظهار کرد: ناجیان غریق از اول خرداد ماه امسال در طرح دریا مستقر می‌شوند.

وی با  بیان اینکه حفظ شانیت ماه مبارک رمضان تمهیدات لازم در طرح‌های دریا اندیشیده شده است تا شاهد مشکل و یا حادثه‌ای نباشیم، افزود: قایقرانان، جت‌رانان و تمامی افرادی که قرار است در ساحل بابلسر به مردم خدمات ارائه دهند با نظارت و سامان‌دهی فعالیت خواهند کرد.

فرماندار بابلسر به اجرای 16 طرح سامان‌دهی دریا در ساحل این شهرستان اشاره کرد و گفت: در ماه مبارک رمضان بخشی از طرح‌های دریا اجرایی می‌شود.

اسد ادامه داد: امسال قصد داریم در کنار استفاده از دریا فرصت‌هایی که برای سرگرمی، نشاط و سرگرمی در ساحل برای مردم فراهم کنیم تا ماندگاری مسافران افزایش یابد.

وی با تأکید بر اینکه مسافرانی که در ماه مبارک رمضان وارد طرح‌های دریا می‌شود حرمت ماه مبارک رمضان را نگهدارند، خاطرنشان کرد: همچنین افراد تظاهر به روزه‌خواری نکنند؛ انتظار بومیان شهرستان از مسافران این است شأن ماه مبارک رمضان حفظ شود.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.