پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۳۱ شهریور ۱۳۹۷[ه.ش]
12 محرم 1440[ه.ق]
2018 Sep 22[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95683 مورخ:[1397-02-24 09:14:01] چاپ

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران اعلام کرد
آغاز طرح نظارتی ضیافت از بازار مازندران

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی مازندران تحت عنوان «طرح ضیافت» در جهت نظارت بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

آغاز طرح نظارتی ضیافت از بازار مازندران

به گزارش مشهدسر؛ مهدی عباسی در گفت‌وگویی از آغاز طرح نظارتی گشت‌های مشترک اداره کل تعزیرات حکومتی مازندران تحت عنوان «طرح ضیافت» که هم‌زمان به‌صورت متمرکز در سراسر کشور در جهت نظارت هر چه بیشتر و بهتر بر عملکرد اصناف عرضه‌کننده کالاهای ضروری و مایحتاج اساسی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان خبر داد.

وی افزود: امسال طرح ویژه نظارتی ماه مبارک رمضان با بهره‌گیری از توان و ظرفیت مضاعف نیروها و استفاده از امکانات گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی برگزار می‌شود.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران خاطرنشان کرد: نظارت بر عرضه و فروش مواد پروتئینی، گوشت قرمز، لبنیات، قند و شکر، برنج، روغن، زولبیا و بامیه و سایر کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در این ماه پر فضیلت از جمله مهم‌ترین برنامه‌های ابلاغ شده به شعب سیار است که تأکید شده با هرگونه سوءاستفاده احتمالی برخی افراد سودجو در این خصوص در چارچوب قوانین و مقررات به شدت و با قاطعیت برخورد شود.

عباسی با بیان اینکه عده‌ای به دلیل بالا رفتن نرخ ارز قصد سوء استفاده در بازار را دارند تا از این موقعیت نهایت سود را ببرند و در بازار اخلال ایجاد کنند.

وی افزود: به بهانه نوسانات نرخ ارز کسی حق گران‌فروشی ندارد و در صورت دریافت گزارش از مراجع ذی‌صلاح با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران با هشدار به صنوف مبنی بر رعایت موازین شرعی و قانونی در ماه مبارک رمضان که ماه میهمانی خداست از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را با شماره 124 و یا سامانه 135 تعزیرات حکومتی در میان گذاشته تا در اسرع وقت اقدامات مقتضی صورت گیرد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.