پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز پنجشنبه مورخ:
۲۶ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
7 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95612 مورخ:[1397-02-21 21:14:01] چاپ

جزییات تازه از پاسخ کوبنده مقاومت به اسرائیل
جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته حدود 60 موشک به سمت مواضع نیروهای ارتش سوریه شلیک کردند که 52 موشک توسط پدافند هوایی رهگیری و منهدم شد.

به گزارش مشهدسر؛ شب گذشته رژیم صهیونیستی با حمله به نقاطی از سوریه، به خاک این کشور تجاوز کرد که در مقابل ارتش سوریه نیز پاسخ محکم و کوبنده‌ای به آن داد. جزئیات جدیدی از این حمله را در ادامه مشاهده می‌کنید.

  •  28 جنگنده F15 و F16 رژیم صهیونیستی در عملیات تجاوز نظامی به مناطق مختلف سوریه شرکت داشتند.
  •  جنگنده های رژیم صهیونیستی شب گذشته حدود 60 موشک به سمت مواضع نیروهای ارتش سوریه شلیک کردند که 52 موشک توسط پدافند هوایی رهگیری و منهدم شد.
  •  یگان های موشکی رژیم صهیونیستی 10 موشک زمین به زمین به سمت مواضع نیروهای سوری شلیک کردند .
لاشه موشک منهدم‌شده اسراییل

 تعدادی از لاشه های موشک های شلیک شده رژیم صهیونیستی که توسط پدافند هوایی سوریه منهدم شدند در شهرک های « الهباریه، حاصبیا، شبعا، ساقیه، وادی جنعم، خربه قنفار و قب الیاس در جنوب لبنان پیدا شدند.

  • در جریان حملات شب گذشته رژیم صهیونیستی، 3 تن از نیروهای ارتش سوریه به شهادت رسیدند و 2 تن دیگر زخمی شدند.
  •  در پاسخ قاطع یگان های ارتش سوریه به حملات شب گذشته،10 پایگاه صهیونیست ها در جولان اشغالی هدف قرار گرفته شد و خسارت های قابل توجه ای به این بخش ها وارد شد؛ این پایگاه ها و مقرهای سری جزو منطقه حساس اطلاعاتی - نظامی به نام « منطقه شمال» محسوب می شوند.

پیش از این، یک منبع میدانی در گفت‌وگو با مشرق با بیان این که صهیونیست ها در حملات امشب واکنش قاطع ارتش سوریه را پیش بینی نکرده بودند، گفت: نیروهای سوری پس از چند ماه خویشتن داری، ضربه مهلکی را به صهیونیست ها وارد کردند که دیگر هیچ گاه فراموش نکنند.

این منبع میدانی تصریح کرد: توپخانه ارتش سوریه  در پاسخ به حملات موشکی، چند مرکز نظامی صهیونیست ها را به شدت در جولان اشغالی هدف قرار داد و نیروهای متجاوز را غافلگیر کرد.

برای مشاهده در سایز اصلی روی نقشه کلیک کنید

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.