روزنگار
روزنگار
روز پنجشنبه مورخ:
۰۳ خرداد ۱۳۹۷[ه.ش]
9 رمضان 1439[ه.ق]
2018 May 23[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95596 مورخ:[1397-02-21 20:56:01] چاپ

با این بی تدبیری ها دل رهبر را خون میکنند
حضرت آیت الله تقوایی شب گذشته در درس اخلاق مسجد باب الحوائج لویزان با اشاره به خروج امریکا از برجام فرمودند: راه دین ما ، راه سیاست ما ، تکیه به اروپا و آمریکا نیست . آمریکا که برجام را پاره کرد بخاطر این بود که بعضی از مسئولین ما مقابلش ذلیلانه رفتار کردند .

به گزارش مشهدسر؛ این استاد برجسته حوزه علمیه تاکید کرد: یک مشت جنایتکاری که زن و بچه ها را می‌کشند ؛ بیمارستانها را به آتش می‌کشند ؛ با این ها آیا باید مذاکره کرد ؟ این صحیح است ؟ انگلیسی که دستش به خون بچه های یمنی آغشته است ، فرانسه ای که دستش به خون عراقی ها و سوری ها آغشته است و آلمانی که دستش به خون کودکان و خانواده های سوری و یمنی آلوده است . واقعا اگرامام زمان (عج) بود ، با این ها مذاکره میکرد ؟ مذاکره ای ندارند با جنایتکاران .

 
وی افزود: اینها دل مقام معظم رهبری را خون میکنند با این بی تدبیری ها . حضرت آقا فرمود من مطمئنم این اروپایی ها مثل آمریکایی ها هستند. هیچ تضمینی به اینها نیست ، اینها جنایتکارند . انرژی هسته ای ما را از بین بردند بعد ازآن تمام تحریم ها را تشدید کردند . خدا ما را بیدار کند؛ دولتمردان ما را بیدار کند . دلار چقدر افزایش یافت این چند وقت اخیر؟ اگر ما برجام را آتش می‌زدیم قبل از این یارو (ترامپ) دلار هم بسیار کاهش پیدا می کرد .
 
ایشان با تاکید بر لزوم حذف  دلار را از معاملات خارجی اضافه کرد:  ما باید به همراه کشورهای هم مرز و هم فکر‌مان دلار را از معاملاتمان کنار بگذاریم. آن وقت خواهیم دید چقدر قیمت دلار تنّزل پیدا میکند و بی ارزش می شود .
 
آیت الله تقوی در پایان خاطر نشان کرد: آن ها میخواهند ما نوکریشان را بکنیم ، تو سر ما هم بزنند . مانند داستان چماق و هویچ , یک هویچ نشان می‌دهند و آن هویج را هم هیچ وقت نمی‌دهند ، از طرفی با چماق هم توی سرت میزنند . اینها بد عهد هستند . به بد عهدان نباید هیچ وقت اعتماد کرد . خدا به همه ما عقل بدهد دین وتقوا عطا بفرماید. خداوند عقلی به این مسئولین ما بدهد با کارهایشان اقتصاد مملکت را فلج کردند ؛ خود آنها حقوقهای نجومی دریافت میکنند ، خبر از مردم مستضعف وگرفتاری های آنها ندارند. البته ما گرفتار نمی شویم. تا امام زمان (عج) را داریم .

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.