پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۱۹ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
1 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 09[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95426 مورخ:[1397-02-14 20:46:01] چاپ

امام جمعه بهنمیر:
مدیران باید از اشرافی‌گری به‌دور و ساده‌زیست باشند

امام جمعه بهنمیر با اشاره به اینکه مدیر باید از اشرافی‌گری بدور و ساده زیست باشد، گفت: مدیر تراز انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

مدیران باید از اشرافی‌گری به‌دور و ساده‌زیست باشند

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی المهدی(عج) بهنمیر با گرامیداشت هفته معلم و سالروز رحلت شیخ صدوق و دهه نکوداشت مساجد به ادامه بحث شرح دعای مکارم الاخلاق پرداخت و اظهار کرد: امام سجاد(ع) از خدا خواست خدایا به کرم و بزرگواری خود مرا اصلاح کن.

وی افزود: انبیاء الهی و اولیا برای اصلاح جامعه آمده‌اند و تلاش‌های زیادی انجام داده‌اند و مفسدین در برابر آنها صف‌آرایی کرده‌اند اما پیامبران از تلاش برای اصلاح جامعه دست بر نمی‌داشتند.

امام جمعه بهنمیر در ادامه خطبه‌های نماز به دهه نکوداشت مساجد اشاره کرد و گفت: مسجد پایگاه فرهنگی است هیأت امنا مساجد با غباروربی مساجد و برنامه‌ریزی ، مساجد را برای حضور نمازگزاران به‌ویژه نسل جوان آماده کنند.

این مسؤول با اشاره به اینکه مسجد سنگر است و نقشه دشمنان و استعمارگران خاموش کردن چراغ مساجد است، تصریح کرد: مسلمانان با حضور خود در مساجد چراغ مسجد را روشن نگه دارند و آبادانی مساجد به حضور مردم و نماز گزاران است همه باید تلاش کنند این پایگاه فرهنگی را تقویت کنند.

شریف‌تبار به توطئه‌ها و جنایات آمریکا اشاره کرد و ادامه داد: تهدیدهای آمریکا و صیهونیست‌ها با حمایت مالی آل‌سعود علیه ایران ادامه دارد برای مقابله با تهدیدهای آمریکا و دشمنان شرط اول حفظ وحدت است با حفظ وحدت به توانمندی داخلی باید تکیه کرد آمریکا برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی به جنگ اقتصادی روی آورده است و برای مقابله با جنگ اقتصادی دشمنان به ظرفیت‌های درون کشور باید توجه کرد.

وی افزود: باتوجه به شعار حمایت از کالای ایرانی وظیفه دولت و مسؤولان حمایت از تولید داخلی و حل مشکلات اقتصادی مردم است بویژه به قشر محروم جامعه ، کارگران و کشاورزان؛ کارگران و کشاورزان سرمایه های عظیم کشور هستند و مسئولین باید به گله های آنها توجه کنند.

امام جمعه بهنمیر خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات کشور مدیرانی در تراز انقلاب اسلامی نیاز است.

شریف‌تبار شاخصه‌های مدیر تراز انقلاب اسلامی را کارآمدی، تفکر جهادی و انقلابی دانست و گفت: مدیر باید از اشرافی‌گری بدور و ساده زیست باشد، مدیر تراز انقلاب اسلامی خدمت صادقانه به مردم را سرلوحه کار خود قرار دهد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.