پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۲۹ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
10 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 21[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95382 مورخ:[1397-02-11 00:24:01] چاپ

شهردار بابلسر:
بابلسر پایلوت احداث نخستین تصفیه‌خانه سپتاژ کشور شد

شهردار بابلسر با اشاره به گردشگرپذیر بودن بابلسر‌ گفت: بابلسر پایلوت احداث نخستین تصفیه‌خانه سپتاژ کشور شد.

بابلسر پایلوت احداث نخستین تصفیه‌خانه سپتاژ کشور شد

به گزارش مشهدسر؛ مرتضی شفیعی امروز در جلسه شورای فرهنگ عمومی در سالن اجتماعات شورای اسلامی شهر بابلسر با گرامی‌داشت اعیاد شعبانیه و هفته وزارت اطلاعات، اظهار کرد: به مناسبت گرامی‌داشت ولادت حضرت ولی عصر(عج)، میدان المان سربازان گمنام(عج) در خیابان پاسداران بابلسر افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

 

وی با اشاره به اینکه در شب میلاد امام زمان(عج) جشن با شکوهی در سالن همایش مجتمع رفاهی بانک کشاورزی بابلسر برگزار می شود، افزود: این مراسم در روز نیمه شعبان برگزار می‌شود و حضور برای عموم افراد در این جشن با شکوه آزاد است.

 

شهردار بابلسر ادامه داد: مراسم تجلیل از کارگران شهرداری عصر روز دوشنبه در بابلسر برگزار و در این مراسم از کارگران خدوم شهرداری قدردانی می‌شود.

 

شفیعی با بیان اینکه چند مراسم کلنگ‌زنی و افتتاح پروزه نیز به مناسبت گرامیداشت اعیاد شعبانیه و ولادت حضرت ولی عصر(عج) توسط شهرداری بابلسر تدارک دیده شده است، خاطرنشان کرد: اولین تصفیه خانه سپتاژ کشور در این ایام به صورت پایلوت در بابلسر احداث می‌شود.

 

وی افزود: پل عابر پیاده در منطقه کاظم‌آباد بابلسر احداث می‌شود که قابلیت انتقال خط لوله آب و فاضلاب را داراست و با احداث این پل سه منطقه کاظم‌آباد-همت‌آباد و فروغی به یکدیگر متصل می شوند.

 

شهردار بابلسر با اشاره به نزدیک شدن به شروع فعالیت طرح‌های سالمسازی دریا در شهرهای ساحلی مازندران منجمله بابلسر گفت: در بحث پارکینگ‌های ورودی به ساحل در قالب فرایند مزایده به یک شرکت واجد شرایط واگذار می‌شود.

 

شفیعی ادامه داد: امسال شش طرح سالمسازی در سطح ساحل بابلسر راه‌اندازی می‌شود و نحوه اجرای طرح‌ها، نوع چادرها و نوع استفاده از فضا و امکاناتی که باید در طرح‌ها ایجاد شود به مجریان طرح‌ها ابلاغ می‌شود.

 

وی با اشاره به موضوع جمع‌آوری چادرخواب‌ها و با بیان اینکه جمع‌آوری چادر خواب‌ها نیازمند اقدامات کارشناسانه است، تاکید کرد: یک فضایی به عنوان کمپ چادر در سطح شهرستان ایجاد شود.

 

شهردار بابلسر با اشاره به اینکه حدود 150 نیروی خدماتی در سطح ساحل متمرکز و فعال هستند، افزود: اگرچه در بحث ساحل و خیابان‌های منتهی به ساحل شهرداری متولی انجام ماموریت‌ها است اما نباید همه وظایف را بر دوش شهرداری گذاشت و تمام ارگان‌ها و نهادهای شهری باید در انجام این مهم تاثیرگذار و کمک کار شهرداری و مدیریت شهری باشند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.