پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۲۱ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
3 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 12[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95253 مورخ:[1397-02-07 01:39:01] چاپ

رئیس شبکه بهداشت بابلسر:
زیرساخت خدمات درمانی در شهر گردشگرپذیر بابلسر تقویت شود

رئیس شبکه بهداشت بابلسر با اشاره به گردشگرپذیر بودن بابلسر گفت: زیرساخت خدمات درمانی در شهر گردشگرپذیر بابلسر تقویت شود.

زیرساخت خدمات درمانی در شهر گردشگرپذیر بابلسر تقویت شود

به گزارش مشهدسر؛ محسن نبی‌زاده امروز در همایش سلامت که با هدف جلوگیری از بیماری ‌مختلف، ترویج سبک زندگی سلامت متولی برگزار شد، از پیشرفت 80 درصدی ساختمان جدید کلینیک تخصصی و فوق تخصصی شهروند در بابلسر خبر داد و اظهار کرد: در سال گذشته تعداد 34 هزار ویزیت توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص، 2 هزار و 400 بیمار توسط متخصص قلب اکوکاردیوگرافی در کنار 470 بیمار تست ورزش در کلینیک فعلی ویژه تخصصی شهروند بابلسر صورت گرفت.

وی از تقویت بخش نظارت بر اماکن عرضه مواد غذایی در شهرستان در سالجاری خبر داد و افزود: سال قبل بیش از 17 هزار بازرسی شامل بازرسی اماکن مواد غذایی و اماکن عمومی صورت گرفت که در جریان این ماموریت‌ها، 5 هزار و 645 کیلوگرم مواد غذایی فاسد ضبط و معدوم شد.

رئیس بهداشت و درمان بابلسر گفت: در یکسال گذشته 23 هزار و 907 مورد کلرسنجی آب انجام شد و سه هزار و 727 کارت بهداشت نیز صادر شد.

نبی‌زاده از ارتقای خدمات درمانی در شهرستان بابلسر در سالجاری خبر داد و افزود: در سال گذشته بیش از 278 هزار بیمار توسط پزشکان خانواده شهری و روستایی در شهرستان ویزیت شدند.

وی در پایان گفت: مازندران رتبه اول کشور را در شیوع اضافه وزن وچاقی، جایگاه دوم در شیوع کم تحرکی در افراد بالای 18 سال، مقام سوم در کلسترول خون بالا، رتبه پنجم در فشارخون بالا و رتبه هفتم در شیوع قند خون بالا را دارد که بسیار آمار قابل توجهی بوده و باید در خصوص مهار و کنترل این بیماری‌ها برنامه‌ریزی شود.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.