پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
13 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 24[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 95125 مورخ:[1397-02-02 01:01:01] چاپ

خداحافظی‌ای که 3 روز هم دوام نداشت/ «بهادر» بازگشت!

بازگشت بهادر مولایی به میادین وزنه‌برداری پس از خداحافظی وی، خبرساز شد.

خداحافظی‌ای که 3 روز هم دوام نداشت/ «بهادر» بازگشت!

به گزارش مشهدسر؛ تصادف شدید بهادر اوج بدشانسی استعداد ناب وزنه‌برداری ایران بود که باعث شد دیگر نتواند مثل قبل به تخته بازگردد.

در دو سال اخیر بهادر مولایی بارها برای بازگشت به دوران اوج تلاش کرد؛ اما مصدومیت‌های کهنه اجازه تمرین پرفشار را نمی‌داد؛ حالا این وزنه‌بردار در ۲۶ سالگی به مربیگری روی آورده و اعلام خداحافظی از تخته وزنه‌برداری کرده تا همیشه در حسرت مدال طلا و حضور در المپیک بماند.

بهادر مولایی در خصوص این تصمیم در گفت‌وگویی اظهار کرد :خداحافظی‌ام تا حدودی به دلیل تصادف شدیدی که داشتم بود.

وی ادامه داد: با تمام مشکلات بدنی و دردی که داشتم تمرینات را شروع کرده بودم ولی مرتب از سوی برخی از افراد حمایت‌هایی که باید می‌شد، صورت نمی‌گرفت و کم کم به بن بست رسیدم.

مولایی ضمن انتقاد از مسئولان ورزشی شهر و استان مازندران، افزود: متلک‌های زیادی شنیدم و حرف‌های دردآور زیادی را تحمل کردم تا اینکه تصمیم به خداحافظی گرفتم.

این ورزشکار مازندرانی با اعلام اینکه هیچ مشکلی با فدراسیون نداشته‌ام، بیان کرد: اوایل مشکلم با فدراسیون بود اما اکنون با فدراسیون هیچ مشکلی ندارم و آنها هم با من هیچ مشکلی ندارند.

مولایی ادامه داد: فدراسیون به من اعتماد داشته و من را مربی تیم ملی نوجوانان کردند، با هم صحبت‌هایی کرده بودیم و احتمالش هم بود که مجدد تمرینات تیم ملی نوجوانان را از سر بگیریم.

قهرمان مازندرانی وزنه‌برداری ایران بیان کرد: فدراسیون از من حمایت می‌کند ولی من از شهر و استان خود انتظارهایی داشتم.

وی افزود: در بابلسر فقط دو عزیز از بنده حمایت کردند، یکی امام جمعه ورزش‌دوست بابلسر و دیگری مهندس اسد فرماندار کنونی بابلسر. دیگر از کسی هیچ حمایتی نشدم.

قابل ذکر است؛ در حالی که بیش از سه روز از خداحافظی بهادر مولایی می‌گذرد، شب گذشته این ورزشکار مازندرانی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در شبکه اینستاگرام از بازگشتش خبر داد و این بدین معنی است که بهادر مولایی از خداحافظی منصرف شده است.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.