پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۲۶ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
8 ربیع الاول 1440[ه.ق]
2018 Nov 17[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 94734 مورخ:[1397-01-11 11:53:01] چاپ

استاندار مازندران در بابلسر:
زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی در مازندران تقویت شود

استاندار مازندران با اشاره به وجود ۳۴۰ کیلومتر نوار ساحلی در مازندران، گفت: زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی در مازندران تقویت شود.

زیرساخت‌های حمل و نقل دریایی در مازندران تقویت شود

به گزارش مشهدسر؛ محمد اسلامی در حاشیه بازدید دریایی از سواحل مازندران در بابلسر اظهار کرد: وظیفه ما مسئولان روان‌سازی کار مردم و ایجاد فرصت‌های توسعه محور است.

وی با بیان اینکه نوروز یک فرصت و میراث گرانب‌ها برای کشور محسوب می‌شود به تحول درونی مردم در نوروز هر سال اشاره کرد و افزود: ما باید در سازمان‌های اداری خود نیز تحول ایجاد کنیم و به سمت مدیریت مدرن پیش برویم.

استاندار مازندران به فرصت فضای مجازی اشاره کرد و از کاهش 50 درصدی نزاع و درگیری‌ها در ایام نوروز در سطح مازندران خبر داد و گفت: هرچه خدمات ما به مردم و مسافران بیشتر باشد آرامش جامعه افزایش می یابد.

اسلامی به حمل و نقل در استان مازندران اشاره کرد و با اشاره به اینکه ایجاد زیرساخت‌های ریلی، هوایی و دریایی باید در این استان توسعه یابد، خاطرنشان کرد: ایجاد این زیرساخت نیاز به زمان و سرمایه دارد که نیاز است نمایندگان مجلس در این بخش همراهی‌های لازم را داشته باشند.

وی به ظرفیت‌های فوق العاده رامسر اشاره و تصریح کرد: برای رامسر سه محور را درحال اجرا هستیم که ایجاد محیط تفریحی تجاری گردشگری بلوار معلم و باغ 33هکتاری، تحقق بین المللی شدن فرودگاه رامسربا ایجاد مرز هوایی و برگزاری کنفرانس‌های بین المللی که با وزارت خارجه نیز رایزنی‌های آن انجام شده است که این سه گام تا سال 98 محقق خواهد شد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.