پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۷ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
9 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 94665 مورخ:[1397-01-08 00:33:01] چاپ

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار خبر داد
بازدید 8800 نفر از اماکن زیارتی بابلسر و فریدونکنار

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار گفت: از آغاز طرح آرامش بهاری تاکنون 8 هزار و 800 نفر از 13 بقعه این دو شهرستان بازدید کرده‌اند.

بازدید 8800 نفر از اماکن زیارتی بابلسر و فریدونکنار

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام مهدی یوسف‌تبار در گفت‌وگویی اظهار کرد: از 28 اسفند تاکنون 8 هزار و 800 نفر از 13 بقعه زیارتی شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار بازدید کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: در لحظه سال تحویل حدود 10 هزار نفر در امامزاده ابراهیم بابلسر و امامزاده قاسم کاردگرمحله فریدونکنار حضور داشتند.

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار با اشاره به اینکه در بقعه‌های شاخص شهرستان طرح آرامش بهاری اجرا می‌شود، تصریح کرد: از 28 اسفند تا 15 فروردین طرح آرامش بهاری همراه با خیمه معرفت با حضور روحانیون و برگزاری برنامه‌هایی اعم از مشاوره به مسافران، برنامه برای کودک و نوجوان، اجرای مسابقات فرهنگی و نمایشگاه در بقعه‌های شاخص اجرا می‌شود.

این مسئول با بیان اینکه هشت سال است که این طرح در حال اجرا است، افزود: آمار بازدیدکنندگان بر اساس حضور مسافران در هر روز ثبت می‌شود.

یوسف‌تبار یادآور شد: 21 بقعه در شهرستان‌های بابلسر و فریدونکنار وجود دارد اما با توجه به اینکه برخی از بقعه‌ها در مناطق دوردست واقع شده‌اند امکان برگزاری طرح آرامش بهاری در تمامی این بقاع وجود نداشت و 13 بقعه به عنوان بقاع شاخص در این دو شهرستان مشخص شدند.

وی با اشاره به اماکن مجری طرح آرامش بهاری در این دو شهرستان ادامه داد: بقاع متبرکه امامزاده ابراهیم، بی‌بی رقیه، امامزاده حسن، امامزاده سید احمد، بی‌بی خاتون و امامزاده ابراهیم و اسماعیل از بقعه‌های مجری طرح آرامش بهاری در بابلسر هستند.

رئیس اداره اوقاف بابلسر و فریدونکنار گفت: امامزاده قاسم و ابوالفضلی، امامزاده عسگری و ابوالفضلی، امامزاده سیدمحمد، امامزاده فخرعلی، امامزاده غریب آقا از بقاع مجری طرح آرامش بهاری در فریدونکنار هستند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.