پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ خرداد ۱۳۹۷[ه.ش]
8 رمضان 1439[ه.ق]
2018 May 22[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 94223 مورخ:[1396-12-21 00:30:01] چاپ

وضعیت نابه‌سامان خیابان بزرگترین روستای بخش مرکزی بابلسر/ یک قربانی دیگر در سایه بی‌توجهی مسئولان

باز هم خیابان نابه‌سامان روستای باقرتنگه بابلسر، با عرضی زیاد و نور کم و نیز سرعت بالای یک خودرو، در روزهای منتهی به پایان سال، قربانی دیگری گرفت.

وضعیت نابه‌سامان خیابان بزرگترین روستای بخش مرکزی بابلسر/ یک قربانی دیگر در سایه بی‌توجهی مسئولان

به گزارش مشهدسر؛ خیابان پرترددی که بزرگترین روستای بخش مرکزی بابلسر را به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم می‌کند، سال‌هاست در سایه بی‌توجهی مسئولان و ضعف فرهنگ رانندگی برخی از رانندگان، همچنان قربانی می‌گیرد.


تنها تغییر این خیابان که یکی از گذرگاه‌های اصلی شهرستان بابلسر است، عریض شدن بدون در نظر گرفتن نکات ایمنی برای عابران پیاده بوده.


خیابانی عریض، بدون پل عابر پیاده و سرعت‌گیرهای بی‌سروسامانی که هنگام گذر اجباری عابران پیاده از آن، گاهی سرعت بالای خودروها که به گمانشان در جاده‌ای خارج از شهر به اصطلاح تخت گاز می‌روند، فرصت گام برداشتن و تمام کردن عرض این خیابان عریض را از آنان می‌گیرد و باز هم‌چون همیشه خانواده‌ای داغدار می‌شود.


متاسفانه تاکنون هیچ‌کدام از دستگاه‌های اجرایی مسئول اقدامی برای سر و سامان دادن به وضع خطرناک و آشفته این خیابان نکرده‌اند.


کودکان و نوجوانان و زنان و مردانی که به اجبار برای رفتن به آن‌سوی خیابان، برای بازگشت به خانه و یا رفتن به مدرسه از این خیابان عبور می‌کنند، سال‌هاست قربانی بی‌توجهی مسئولان و توحش رانندگانی می‌شوند که جز پدال گاز نصیبی از فرهنگ رانندگی نبرده‌اند.


غروب امروز باز هم این خیابان نابه‌سامان، با عرضی زیاد و نور کم و نیز سرعت بالای یک خودرو، در روزهای منتهی به پایان سال، قربانی دیگری گرفت.


اما یک سوال! آیا مسئولان نیز همچون اهالی باقرتنگه شمار قربانیان این خیابان را دارند؟

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.