پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۸ دی ۱۳۹۷[ه.ش]
11 جمادی الاول 1440[ه.ق]
2019 Jan 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93820 مورخ:[1396-12-07 00:43:01] چاپ

جوابیه شرکت ایران دومینو به بیانیه عضو شورای شهر بابلسر:
طرح شکایت از عضو شورای شهر بابلسر به دلیل توهین، نشر اکاذیب و ضرب و شتم

پس از انتشار گفت‌وگوی مسئول برگزاری مسابقات ملی دومینوی ایران و تکذیب دبیری یکی از اعضای شورای شهر بابلسر در این جشنواره، این عضو شورای شهر اقدام به انتشار بیانیه‌ای کرده که شرکت ایران دومینو در جوابیه‌ای پاسخ آن را داده است.

طرح شکایت از عضو شورای شهر بابلسر به دلیل توهین، نشر اکاذیب و ضرب و شتم

به گزارش مشهدسر؛ پس از انتشار گفت‌وگوی مسئول برگزاری مسابقات ملی دومینوی ایران و تکذیب دبیری یکی از اعضای شورای شهر بابلسر در این جشنواره، صادق شفقت عضو شورای شهر بابلسر اقدام به انتشار بیانیه و نامه‌ای از سوی فدراسیون ورزش‌های همگانی کرده که وی را به عنوان دبیر جشنواره معرفی کرده است.

 

نکته جالب این نامه، تاریخ آن است که به ششم اسفندماه مربوط است، حال آنکه صادق شفقت هفته گذشته در کانال تلگرامی‌اش خود را به عنوان دبیر جشنواره معرفی کرده.

 

شرکت ایران دمینو در سایت خود اقدام به انتشار جوابیه کرده است که در ادامه می‌خوانید.

به نام خداوند بخشنده و مهربان

مردم شریف بابلسر و فعالان حرفه‌ای دومینو ایران

سلام علیکم


شرکت سازه چینش و ریزش (ایران دومینو) در دی ماه امسال طی جلسه‌ای با اداره کل آموزش و پرورش و دانشگاه مازندران و همچنین نامه‌نگاری با شورای شهر بابلسر درخواست اجرای پنجمین دوره مسابقات ملی دومینو را داشته است تا بتواند همچون چهار دوره گذشته مسابقات ملی دومینو را به نحو احسن برگزار کند و خاطره‌ای خوش برای شرکت کنندگان سرتاسر کشور رقم بزند.

بعد از ارسال نامه به شورای شهر بابلسر، جناب صادق شفقت خود را به عنوان نماینده شورا و دبیر جشنواره مطرح نمود تا در فرایند اجرایی کمک کند، آن هم بدون ارائه مصوبه به شرکت ایران دومینو و حتی با رسانه‌ها نیز با این عنوان گفت‌وگو نموده که مسئول برگزاری پنجمین دوره مسابقات در خبرهای دیگر در خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری تحلیلی رسمی کشور این اتفاق را رد کرد.

بعد از قطع ارتباط شرکت ایران دومینو با شخص آقای شفقت و رابط ایشان با شرکت ایران دومینو و تکذیب خبر کار شده در ایسنا، شفقت بدون اطلاع شرکت ایران دومینو لوگو برگزار کننده را حذف و خود را با توجه به عدم تخصص و توانایی در این رشته بار دیگر به عنوان دبیر مطرح کرد.

اقای شفقت روز یکشنبه ششم اسفندماه در پیام تصویری راجع به دریافت پول ثبت نام و خوابگاه از شرکت‌کنندگان نیز اشاره‌ای کردند که باید پاسخ داد شورای شهر و شهرداری بابلسر تنها مصوبه‌ای مبنی بر پرداخت 5 میلیون تومان و 15 عدد تابلو تبلیغاتی شهری برای برگزاری دادند و اصلا سخنی از رایگان بودن تیم‌ها نبوده و از اولین روز شروع ثبت‌نام این موضوع برای همه عزیزان مشخص بود و این دروغ بزرگ دیگری از ایشان بوده که قابل پیگیری است.

اما چند سوال اینجا مطرح است که چطور فدراسیون ورزش‌های همگانی نامه‌ای مبنی بر برگزاری مسابقات کشوری دومینو با مسئولیت آقای شفقت در بابلسر را صادر کرد درحالی که رشته دومینو با توجه به اطلاعات ثبت شده در درگاه‌های رسمی وزارت‌خانه‌های مختلف زیر نظر هیچ نهاد و سازمان رسمی وجود ندارد؟

سوال بعدی اینجاست که چطور می‌شود شرکتی که پنج سال در سرتاسر کشور مسابقات در سطوح مختلف برگزار کرده این گونه توسط آقای شفقت که سررشته‌ای در این موضوع ندارد مورد تهمت قرار می‌گیرد؟

فدراسیون ورزش‌های همگانی در این موضوع چه نقشی دارد و چه کسی گفته که این فدراسیون برای برگزاری این مسابقات باید نامه صادر کند؟

دومینو همچنان در کشور نوپاست و به نظر می‌رسد هیچ متصدی و صاحب اختیاری ندارد و شرکت ایران دومینو به عنوان اولین تولیدکننده دومینو با سایز استاندارد جهانی و به عنوان تنها برگزارکننده مسابقات دومینو در کشور، همه ساله دورهمی حرفه‌ای‌های دومینو را تحت عنوان مسابقات ملی در شمال کشور برگزار می‌کند که اسناد آن نیز موجود است.

اما سوال آخر چگونه فدراسیون نامرتبط در یک روز نامه‌های مختلفی را پیرامون این موضوع صادر می‌کند و توسط آقای شفقت پخش می‌شود و نامه‌های پخش شده به تاریخ 6 اسفند ماه است.

حرف آخر با خوانندگان این مطلب که ضرب و شتم روز یکشنبه شخص آقای شفقت که نشان از ضعف ایشان بود و همچنین توهین‌های متعدد به اشخاص مختلف حقیقی و حقوقی، توسط این شرکت در حال رسیدگی است که به زودی خبرهای داغ‌تری را پیرامون این موضوع به مردم شریف ایران به خصوص شهر زیبای بابلسر خواهیم رساند.

بیانیه رسمی شرکت سازه چینش و ریزش(ایران دومینو)

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.