پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۲۶ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
8 ربیع الاول 1440[ه.ق]
2018 Nov 17[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93787 مورخ:[1396-12-06 02:18:01] چاپ

مسئول برگزاری مسابقات ملی دومینو مازندران خبر داد
برگزاری مسابقات ملی دومینو در بابلسر/ این مسابقات دبیر ندارد/ تلاش عده‌ای سودجو برای معرفی خود به‌عنوان دبیر جشنواره

مسئول برگزاری پنجمین دوره مسابقات ملی دومینو گفت: مسابقات ملی دومینو برای نخستین بار از نهم اسفند ماه در بابلسر برگزار می‌شود.

برگزاری مسابقات ملی دومینو در بابلسر/ این مسابقات دبیر ندارد/ تلاش عده‌ای سودجو برای معرفی خود به‌عنوان دبیر جشنواره

به گزارش مشهدسر؛ امیر اسدی در گفت‌وگویی درباره پنجمین دوره مسابقات ملی دومینو که برای نخستین بار در بابلسر برگزار می‌شود، اظهار کرد: پنجمین دوره مسابقات ملی دومینو درحالی از 9 الی 10 اسفند ماه در بابلسر برگزار می‌شود که دوره‌های گذشته در شهرستان‌های قائم‌شهر و ساری بود و امسال با همکاری دانشگاه مازندران در بابلسر برگزار می‌شود.

 
وی با اشاره به اینکه این مسابقات دبیر برگزاری ندارد، افزود: برخی از افراد سودجو به دلیل مطرح کردن خود به دنبال ارسال مطالبی در فضای مجازی هستند و خود را دبیر جشنواره معرفی کردند که این گونه نیست و این مسابقات مسئولی تحت عنوان دبیر جشنواره ندارد.

مسئول برگزاری مسابقات ملی دومینو مازندران خاطرنشان کرد: این دوره از مسابقات با همکاری شرکت ایران دومینو، دانشگاه مازندران، اداره کل آموزش و پرورش، شورای شهر و شهرداری بابلسر و انجمن ورزشی استان مازندران برگزار می‌شود.

اسدی در پایان یادآور شد: پنجمین دوره مسابقات ملی دومینو در شهرستان بابلسر با شرکت شهرهای اراک، تفرش، همدان، تهران، سیرجان، قائم‌شهر، سوادکوه شمالی، نکا، بابل، بابلسر، گلوگاه، کجور، اصفهان، نجف‌آباد، کرج برگزار می‌شود.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.