پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۲۸ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
9 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 19[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93516 مورخ:[1396-11-29 02:29:01] چاپ

موتورسوار قاتل دختر خردسال در بابلسر محاکمه شد

پسرنوجوانی که چندی قبل هنگام موتورسواری در ساحل بابلسر، پس ‌از تصادف با دختربچه 6 ساله، او را به کام مرگ کشانده بود، در دادگاه شهرستان بابلسر تحت بازجویی قرارگرفت.

موتورسوار قاتل دختر خردسال در بابلسر محاکمه شد

به گزارش مشهدسر؛ پسرنوجوانی که چندی قبل هنگام موتورسواری در ساحل بابلسر، پس ‌از تصادف با دختربچه 6 ساله، او را به کام مرگ کشانده بود، در دادگاه شهرستان بابلسر تحت بازجویی قرارگرفت.

این حادثه ساعت 15:30 روز جمعه 13 بهمن ماه 96 در ساحل بابلسر رخ داد که در جریان آن دختر خردسالی نام «پرنیان» زیرچرخ موتورسیکلت پسرنوجوان جان باخت.

پدربزرگ قربانی ماجرا که هنگام وقوع حادثه، کنار نوه‌اش بود در این باره گفت: «پرنیان»، نوه پسری من بود و با ما زندگی می‌کرد، روز حادثه ما برای هواخوری کنار ساحل رفته بودیم. داشتیم از ساحل صدف جمع می‌کردیم که یک‌باره موتورسیکلت با پرنیان تصادف کرد و نوه‌ام روی ماسه‌های ساحل افتاد و به علت شدت ضربه و خونریزی در دم جان سپرد.

این در حالی بود که موتورسواران با دیدن این صحنه بسرعت فرار کردند اما مأموران پلیس که به سرعت وارد عمل شده بودند، با تلاش‌های گسترده راننده موتور سیکلت را شناسایی و بازداشت کردند.

پس ازتحقیقات مقدماتی، اواخر هفته گذشته متهم بازداشت شده در حضور پدربزرگ قربانی حادثه برای تحقیقات قضایی به شعبه 102 دادگستری بابلسر انتقال یافت.

بعد از تفهیم اتهام، عامل حادثه به تشریح جزئیات روز ماجرا پرداخت و ضمن ابراز پشیمانی شدید، خواستار بخشش اولیای دم شد.

وی درباره حادثه گفت: در حال موتورسواری در ساحل بابلسر بودم که ناگهان کنترل موتور از دستم خارج  و به سمت دختربچه منحرف شد و با او برخورد کردم. من گواهینامه موتور ندارم و اتهام‌ام را می‌پذیرم.

قاضی پرونده نیز با توجه به اعتراف‌های صریح متهم، او را به‌خاطر نداشتن گواهینامه، فرار از محل حادثه، موتورسواری در منطقه ممنوعه و تصادف منجر به مرگ مجرم شناخت و برایش قرار قانونی صادر کرد.

بنابراین گزارش، قرار است بزودی حکم دادگاه درباره متهم صادر شود.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.