پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۸ دی ۱۳۹۷[ه.ش]
11 جمادی الاول 1440[ه.ق]
2019 Jan 17[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93364 مورخ:[1396-11-23 01:27:01] چاپ

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس:
پیشرفت‌ها و نفوذ بین‌المللی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیشرفت‌های علمی و نفوذ بین‌المللی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است، گفت: بیکاری و تبعیض از تهدیدهای داخلی به شمار می‌رود.

پیشرفت‌ها و نفوذ بین‌المللی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی است

به گزارش مشهدسر؛ ولی‌الله نانواکناری در سخنرانی مراسم ۲۲ بهمن در مصلی قدس  فریدونکنار اظهار کرد: ورود پیروزمندانه حضرت امام به کشور نقطه عطفی بود بر ادامه پیروزی‌های جمهوری اسلامی تا پرچم نهضت انقلاب را به دست ولی عصر(عج) برسد.
 
وی با اشاره به وضعیت ایران قبل از انقلاب خاطرنشان کرد: با تصویب قانون کاپیتولاسیون کشور ایران به وضعیت اسفناک رسیده بود که هیچ خدماتی در داخل کشور  وجود نداشت.
 
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: در قبل از انقلاب ۶ میلیون بشکه نفت صادر می‌شد و در حالی که باید حجم عظمی از سرمایه به کشور برمی‌گشت اما منابع این کشور به راحتی به غارت می‌رفت.
 
این مسئول تاکید کرد: با قیام امام خمینی(ره) مستضعفین به خود آمده و قدرت کشورهای استکباری را به زیر کشیده‌اند و هم اکنون شاهد پیشرفت‌های بسیاری در کشور هستیم.
 
نانواکناری با اشاره به پیشرفت‌های کشور ایران یادآور شد: افزایش قدرت دفاعی، پیشرفت‌های علمی، نفوذ قدرت منطقه‌ای و بین‌المللی از برکت انقلاب اسلامی است و این پیشرفت‌ها موجب می‌شود تا دشمنان حمهوری اسلامی را به توطئه وامی‌دارد.
 
وی با بیان اینکه توطئه‌های زیادی در داخل کشور بعد از انقلاب صورت گرفت، اظهار کرد: توطئه ترور، جنگ، تحریم اقتصادی و هجوم فرهنگی از توطئه‌هایی بود که با هدایت پیامبرگونه حضرت امام و مقام معظم رهبری خنثی شد و جمهوری اسلامی در مسیر رشد در حال حرکت است.
 
نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی  با اشاره به رشد علمی ایران گفت: رشد ۶۰۰ درصدی مقالات و توسعه در زمینه نانو و سلول‌های بنیادی نشان‌دهنده پیشرفت علمی کشور ایران است.
 
این مسئول با بیان اینکه در حال حاضر جمهوری اسلامی با دو نوع تهدید داخلی و خارجی رو به رو است، اظهار کرد: داعش و جریانات انحرافی از تهدیدهای خارجی و بیکاری، فقر، رانت، قاچاق و تبعیض از جمله تهدیدهای داخلی است که در حال حاضر در کشور احساس می‌شود.
 
نانواکناری با تاکید بر اینکه تهدیدهای داخلی بسیار خطرناک‌تر از تهدیدهای خارجی است، خاطرنشان کرد: وقتی آمریکا داعش پرورش می‌دهد حضور چند نفر از سرداران و بسیجیان در عراق و سوریه موجب خنثی شدن این توطئه شده و انقلاب اسلامی برای حفظ خاک خود از هیچ تهدیدی نمی‌هراسد.
 
وی با اشاره به اینکه  رسانه‌های بیگانه بر تهدیدهای داخلی موج‌سواری می‌کنند گفت: برای حفظ اقتدار و منافع کشور و توسعه پایدار باید از تهدیدهای داخلی عبور کنیم و اگر ما تهدیدهای داخلی را برطرف کنیم می‌توانیم به راحتی به قله‌های پیشرفت برسیم.

بصیر

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.