پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۷[ه.ش]
2 ذی الحجه 1439[ه.ق]
2018 Aug 14[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93282 مورخ:[1396-11-19 11:43:01] چاپ

نظارت مجامع نمایندگان استانی بر تنظیم بازار شب عید
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دستگاه های متولی باید بازار شب عید را کنترل کنند به ویژه در شرایط کنونی که قیمت ارز بالا رفته نباید به واسطه سوء مدیریت و به بهانه واردات بیش از حد قیمت ها افزایش یابد.

به گزارش مشهدسر؛ محسن علیجانی زمانی با تاکید بر ضرورت تنظیم بازار در ایام عید نوروز، گفت: هر ساله با نزدیک شدن به ایام عید نوروز دستگاه‌های مختلف همانند وزارت جهاد کشاورزی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف، شهرداری و میوه تره بار باید با یکدیگر همکاری و هماهنگی داشته باشند تا نیازمندی‌های مردم به اندازه کافی دیده شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، افزود:دستگاه‌های متولی باید قیمت‌ها را کنترل کنند به ویژه در شرایط کنونی که قیمت ارز بالا رفته نباید به واسطه سوء مدیریت و به بهانه واردات بیش از حد قیمت‌ها افزایش یابد.

چالش عدم هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و مدیریت یکپارچه و قوی

وی با بیان اینکه ما در کشور هیچ مشکلی نداریم به جز عدم هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و مدیریت یکپارچه و قوی، ادامه داد: ایران منابع انسانی، قانون، کشور پهناور و منابع فراوان دارد، لذا باید مدیریت‌ها در کشور عملیاتی‌تر و جهادی‌تر شود تا بتوان رفاه را برای مردم ایجاد کرد.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مجمع نمایندگان تهران و همچنین مجامع سایر استان‌ها مراقب هستند که قیمت‌ها کنترل شود و فشاری بر مردم وارد نشود و اگر مسئله‌ای در بازار ایجاد شود، از وزارتخانه‌ها سوال می‌شود تا قوی‌تر عمل کنند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.