پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۲۷ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
5 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93084 مورخ:[1396-11-14 01:48:01] چاپ

هفته نخست از دور برگشت لیگ والیبال بانوان
بهنمیر بازی باخته را برد

دو دیدار باقی‌مانده از هفته نخست دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان، جمعه برگزار شد.

بهنمیر بازی باخته را برد

به گزارش مشهدسر؛ در ادامه رقابت‌های هفته نخست از دور برگشت لیگ برتر والیبال بانوان، جمعه با برگزاری دو دیدار پیگیری و تیم پیکان تهران که در پایان دور رفت، مکان دوم جدول رده‌بندی را در اختیار داشت، به مصاف تیم آبنوس رفت و توانست با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی برسد.

 

پیکانی‌ها در این دیدار در ست نخست با نتیجه ۲۵ بر ۱۹ و ست دوم ۲۵ ـ ۱۲ و ست سوم ۲۵ ـ ۱۹ مقابل حریف خود به برتری رسیدند و مجموع امتیازات خود را به عدد ۱۹ رساندند.

 

تیم پیکان با هدایت میترا شعبانیان دور برگشت را در حالی آغاز کرد که دو لژیونر والیبال بانوان یعنی زینب گیوه و مائده برهانی را در اختیار گرفته است تا گام محکم  قهرمانی در لیگ برتر والیبال بانوان را بردارد.

 

در دیگر بازی باقی‌مانده‌ی هفته نیز، دو تیم بهنمیر مازندران و نماینده تهران از ساعت ۱٨ در خانه والیبال تهران مقابل یکدیگر قرار گرفتند و مازندرانی‌ها در حالی‌که در دو ست اول و دوم  با نتایج ۲۵ ـ ۲۲ و ۲۵ ـ ۱٨ مغلوب شدند، اما در ادامه و در ست‌های سوم، چهارم و پنجم  با نتایج ۲۵ ـ ۱۹،  ۲۵ ـ ۲۳ و ۱۵ ـ ۱۱ پیروز شدند تا دو امتیاز بازی را کسب کنند و بازی باخته را پیروز شوند.


تیم ذوب‌آهن اصفهان که دور رفت لیگ برتر والیبال بانوان را با قهرمانی پشت سر گذاشته بود، توانست با نتیجه سه بر صفر از سد تیم شهرداری تبریز بگذرد و با ۲۰ امتیاز همچنان در صدر جدول رده‌بندی باقی بماند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.