روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ اسفند ۱۳۹۶[ه.ش]
5 جمادی الثانی 1439[ه.ق]
2018 Feb 21[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 93043 مورخ:[1396-11-13 14:00:01] چاپ

امام جمعه بهنمیر:
مردم از تبعیض و بی‌عدالتی ناراحت هستند/ اولویت دولت توجه به محرومان باشد

امام جمعه بهنمیر با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب بارها در مورد تبعیض تذکر دادند و مردم کم‌کاری و اشرافیت را قبول ندارند، گفت: مردم از تبعیض و بی‌عدالتی ناراحت هستند.

مردم از تبعیض و بی‌عدالتی ناراحت هستند/ اولویت دولت توجه به محرومان باشد

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمدحسن شریف‌تبار در خطبه‌های نماز جمعه در مصلی المهدی(عج) بهنمیر با تسلیت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و تشکر از برپایی مراسم فاطمیه و یادواره شهدا در بهنمیر و گرامی‌داشت دهه مبارک فجر به ادامه بحث پیرامون شرح دعای مکارم الاخلاق پرداخت.

وی با بیان روایتی درباره نشانه رضایت الهی، تصریح کرد: همین که شخص به دنبال انجام کار خیری می‌رود و دوستدار محرومان و دشمن ستمگران باشد نشانه رضایت‌مندی خداوند است.

خطیب جمعه بهنمیر به رمز پیروزی انقلاب اشاره کرد و گفت: رمز پیروزی انقلاب انگیزه الهی، اتحاد ملی، اعتقاد به ولایت فقیه است و رمز پیروزی انقلاب پیوند ملت با رهبری است.

این مسئول ادامه داد: مردم نظام اسلامی را دوست دارند و 39 سال در دفاع از انقلاب از جان مایه گذاشتند، انقلاب اسلامی دستاورد زیادی به ارمغان آورده است و مردم از تبعیض و بی‌عدالتی ناراحت هستند.

شریف‌تبار افزود: رهبری معظم انقلاب بارها در مورد تبعیض تذکر دادند و مردم کم‌کاری و اشرافیت را قبول ندارند، باید اولویت دولت توجه به محرومان باشد.

وی خاطرنشان کرد: ملت خوبی داریم جوانان خوبی داریم و رهبر شجاع و حکیم و فرزانه‌ای داریم امروز هم ملت و جوانان آماده دفاع از نظام اسلامی هستند.

امام جمعه بهنمیر به دشمنی آمریکا و صیهونیست‌ها با انقلاب اشاره کرد و گفت: قطار انقلاب بسوی پیشرفت در حرکت است دشمنی آمریکا و سنگ‌اندازی آمریکا علیه انقلاب ادامه دارد آمریکا از دست ایران عصبانی است همچنان دشمنی میکند.

شریف‌تبار گفت: آمریکا بعد از شکست در عراق و سوریه داعش را به افغانستان منتقل کرده است تا تهدیدی باشد علیه ایران، هدف دشمنان ایجاد نا امیدی در میان مردم است و مسؤولان با تلاش جهادی روح امید را در جامعه تقویت کنند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.