روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
9 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 25[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 92883 مورخ:[1396-11-09 11:58:01] چاپ

قطعی مکرر آب در برخی مناطق بابلسر/ مسئولان مناطق محروم را دریابند

قطعی آب یکی از مشکلات شهرستان بابلسر است که به‌ویژه در پیک مسافرت‌ها رخ می‌دهد اما کمتر پیش آمده که در فصل زمستان این مشکلات رخ دهد که لازم مسئولان شهرستان این موضوع را رسیدگی کنند.

قطعی مکرر آب در برخی مناطق بابلسر/ مسئولان مناطق محروم را دریابند

به گزارش مشهدسر؛ در بابلسر مناطق زیادی وجود دارد که به لحاظ زیرساختی فاصله زیادی با مناطق شهری دارند. وارد این مناطق که می‌شویم نمی‌دانیم روستاست یا بخشی از محلات شهر. ناگفته از ظاهر این مناطق پیداست که سال‌ها از توسعه نامتوازن شهری و بی‌توجهی مدیران رنج می‌برند.

بقعه‌ای به نام «بی‌بی رقیه» در بابلسر وجود دارد که در بین بابلسری‌ها به «بی‌بی‌سر روضه» معروف است. محله‌ای در مجاورت این بقعه هست که اکثریت ساکنان آن کارگر هستند و از اقشار کم‌درآمد جامعه محسوب می‌شوند.

یکی از اهالی این محله در تماس با پایگاه خبری مشهدسر، از قطعی چندساعته آب در این منطقه خبر داد.

وی گفت: از ساعت 11 صبح تا 7 غروب آب این محله قطع بوده و این اتفاقی است که هر چند روز درمیان رخ می‌دهد.

این شهروند بابلسری با گله از مسئولان این شهر به دلیل عدم رسیدگی به مشکلات مردم، بیان کرد: احساس مردم محله این است که مسئولان بین آنها با سایر نقاط شهر تفاوت قائل می‌شوند.

وی افزود: در ایام عید و فصل تابستان میزان قطعی آب بسیار بیشتر می‌شود.

به گزارش مشهدسر، قطعی آب یکی از مشکلات شهرستان بابلسر است که به‌ویژه در پیک مسافرت‌ها رخ می‌دهد اما کمتر پیش آمده که در فصل زمستان این مشکلات رخ دهد که لازم مسئولان این شهرستان به مشکلات محله محروم بی‌بی‌سر روضه رسیدگی کنند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.