پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۲۶ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
8 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 16[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 92253 مورخ:[1396-10-24 00:49:01] چاپ

استاندار مازندران:
با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود

استاندار مازندران با تاکید بر اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی در استان، گفت: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود، دستگاه‌ها عملکرد خود در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.

با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود

به گزارش مشهدسر؛ محمد اسلامی در جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مازندران با تأکید بر اجرایی شدن فرمان رهبری در استان، اظهار کرد: دستگاه‌ها عملکرد خود در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را بررسی کنند و موانع را گزارش دهند.

وی با بیان اینکه هیچ قصوری در اجرای اقتصاد مقاومتی قابل‌بخشش نیست، افزود: تشکیل جلساتی بدون خروجی و راهکار عملیاتی آفتی برای دستگاه‌های اجرایی است.

استاندار مازندران قانون رفع موانع تولید را یک فرصت دانست و گفت: این قانون دارای سرفصل‌های هدفمند و مؤثری است که می‌تواند برای رونق این بخش در استان کارساز باشد.

اسلامی اشتغال و معیشت را مهم‌ترین دغدغه مردم استان خواند و بیان کرد: توانمندسازی خانوارهای روستایی در بخش تولیدات دامی و استفاده از ظرفیت‌های روستاها می‌تواند در ایجاد اشتغال مؤثر باشد.

وی در پایان به پرداخت تسهیلات به روستائیان اشاره و تأکید کرد: با حرف زدن تغییری در معیشت مردم ایجاد نمی‌شود و می‌توان با استفاده از ظرفیت عظیم روستائیان در مازندران برای رونق اشتغال روستایی تلاش کرد.

عصرساری

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.