روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
5 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 21[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 92164 مورخ:[1396-10-21 14:05:01] چاپ

قهرمانی حق تیم مس سونگون بود
سرمربی تیم مس سونگون گفت: قهرمانی حق تیم ما بود و این قهرمانی را به مردم خوب آذربایجان تبریک می‌گویم.
قهرمانی حق تیم مس سونگون بود

به گزارش مشهدسر؛ حمید بی‌غم امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: بسیار خوشحال هستم بابت این قهرمانی که این شادی بیشتر به خاطر مردم آذربایجان و تماشاگران تبریزی است که در سرما و گرما در سالن مسابقه حضور یافته و ما را تشویق کردند و همواره از تیم حمایت کردند.

وی بیان کرد: بازیکنان تیم سنگ تمام گذاشته و بیشتر از توان خود بازی کردند و مستحق قهرمانی بودند و با بیشترین برد، کمترین باخت، بهترین خط حمله و دفاع و با شایستگی تمام به جام قهرمانی دست یافتیم.

سرمربی تیم مس سونگون در مورد بازی تیمش برابر شهروند ساری تصریح کرد: نیمه اول نتیجه لازم را گرفتیم و نیمه دوم سعی کردیم بازی را اداره کردیم تا این دیدار به درگیری نکشد و این مسابقه که از شبکه 3 پخش می‌شد سبب شد تلاش کنیم بازی زیبایی در به نمایش گذاشته و تداوم پخش زنده مسابقات فوتسال در این شبکه را داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم روند موفقیت‌های تیم مس در باشگاه‌های آسیا هم ادامه داشته و این تیم در آسیا نیز به عنوان قهرمانی دست یابد.

بی‌غم در مورد خاطرات فصل گفت: هر بازی برای من یک خاطره خاص بود، اما باید عنوان کنم تنها شکست ما در قرچک بوده که این باخت حق تیم ما نبود.

وی اظهار کرد: قراردادم با باشگاه مس سونگون به اتمام رسیده و از امروز مربی آزاد هستم و دیگر مسوولیت تیم با خود باشگاه مس سونگون است.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.