پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۳ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
5 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 14[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 91902 مورخ:[1396-10-15 15:53:01] چاپ

امام جمعه بابلسر:
مطالبات به حق مردم در میان فتنه و آشوب گم نشود

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه مسئولان ما همه باید نسبت به مطالبات به حق مردم پاسخ بدهند، گفت: نگرانی و تورم باید کنترل شود و درخواست مطالبات به حق مردم نباید در میان فتنه و آشوب گم شود.

مطالبات به حق مردم در میان فتنه و آشوب گم نشود

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمداسماعیل قلی‌پور در خطبه‌های نماز جمعه بابلسر اظهار کرد: چند روز اخیر در کشور ما اتفاقاتی رخ داد که باعث خوشحالی دشمنان و اندوهگین شدن انقلاب‌دوستان شد.

وی افزود: اعتراض مردم نسبت گرانی‌ها و مؤسسات مالی بود و با اغتشاشگران و آشوب‌گران جدا است و نباید با این حساب قاطی کرد.

امام جمعه بابلسر تصریح کرد: مسئولان ما همه باید نسبت به مطالبات به حق مردم پاسخ بدهند و همچنین نگرانی و تورم باید کنترل شود و درخواست مطالبات به حق مردم نباید با فتنه‌گران و آشوب‌گران گم شود.

قلی‌پور ادامه داد: مردم ما بزرگ و شریف هستند و انقلاب را خودشان به وجود آورده‌اند و همین مردم هستند که جان و مال خود را کف دست گذاشته و انقلاب کردند و اگر کسی به فکر سرنگونی انقلاب باشد، خود مردم مثل همیشه به میدان خواهند آمد و نسخه دشمنان را می‌پیچند.

وی بیان کرد: اعتراض قانونی حق مرم است، به شرطی که مخل امنیت کشور نشود، باید مراقب منافقان و دشمنان نظام چه در خارج و چه داخل بود که موج‌سواری نکنند که در این اتفاقات اخیر موج‌سواری کردند و دیده می‌شد که بعضی‌ها رضاخان عیاش و شراب‌خور را صدا می‌زدند، بدانید یقینا با گناهان رضاخان شریک هستید.

امام جمعه بابلسر خاطرنشان کرد: امروز بعد از انقلاب به لطف پروردگار و مقام معظم رهبری تحرکات انقلاب بیشتر از گذشته است، در حوزه علم، پزشکی، نانو، شبیه‌سازی، هسته‌ای، هوافضا و ساخت ماهواره پیشرفت‌های چشمگیری در جهان داشتیم و دشمن هم از این پیشرفت عظیم کشور عزیزمان می‌ترسد.

قلی‌پور اظهار کرد: آمریکا خائن و کثیف گفته است باید نسل‌کشی ایرانی را به راه بیاندازیم اما آنها بدانند ایرانی مسلمان همیشه در صحنه‌ها هستند و در صورت نیاز پاسخ کوبنده و دندان شکن به آمریکا، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود خواهند زد.

وی در پایان گفت: مسؤولان باید پاسخگو مردم باشند و حزب و گروه و جریان‌های سیاسی را کنار بگذارند و باید با صداقت جوابگو مردم باشند.

فارس

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.