روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
5 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 20[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 90636 مورخ:[1396-09-14 00:43:01] چاپ

طی دو عملیات پلیسی انجام شد
کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر و 41 میلیون تومان اسکناس جعلی در بابلسر

فرماندهی انتظامی بابلسر موفق کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر و بیش از 41 میلیون تومان اسکناس جعلی شد.

کشف 5 کیلوگرم مواد مخدر و 41 میلیون تومان اسکناس جعلی در بابلسر

به گزارش مشهدسر؛ فرماندهی انتظامی بابلسر موفق کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر و بیش از 41 میلیون تومان اسکناس جعلی شد.

 

در نخستین پرونده، در پی کسب خبری مبنی بر فعالیت فردی در امر خرید و فروش موادمخدر در سطح شهرستان‌های قائم‌شهر، سیمرغ و بابلسر، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر این فرماندهی قرار گرفت که با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، متهم به تهیه و توزیع موادمخدر شناسایی شد و با هماهنگی قضایی تحت کنترل و مراقبت قرار گرفت.

با شناسایی متهم و نحوه فعالیت این فرد، ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی بابلسر با مشارکت و همکاری ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان قائم‌شهر، متهم به موادمخدر را حین تردد با یک دستگاه خودرو سواری تویوتا در یکی از از خیابان های شهر بابلسر دستگیر کردند.

ماموران در بازرسی از خودروی متهم بیش از پنج کیلوگرم تریاک کشف کردند و یک دستگاه گوشی تلفن همراه به همراه یک دستگاه خودرو متعلق به متهم توقیف و متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.

 

در پرونده‌ای دیگر، در پی کسب خبری مبنی بر اینکه افرادی با استفاده از اسکناس‌های جعلی اقدام به کلاهبرداری از شهروندان و کسبه‌های شهرستان بابلسر می‌کنند، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی بابلسر قرار گرفت.
 
ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی با تحقیقات پلیسی موفق شدند متهمان را شناسایی کنند و ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با همکاری ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی، در عملیاتی غافلگیرانه خودروی متهمان را هنگام تردد در این شهرستان متوقف و آنان را دستگیر کردند.

در بازرسی انجام شده از خودروی متهمان، ۳۶ بسته اسکناس ۱۰۰ هزار ریالی و ۱۰۴ عدد تراول جعلی ۵۰۰ هزار ریالی و در مجموع بالغ بر ۴۱۲ میلیون ریال تراول و اسکناس جعلی کشف شد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.