پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۲۸ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
10 ربیع الاول 1440[ه.ق]
2018 Nov 19[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 90485 مورخ:[1396-09-11 00:38:01] چاپ

افتتاح خانه ساخته‌شده توسط گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران +تصاویر

منزلی که توسط گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران در روستای کردمیر کیاسر ساخته شد، با حضور مسئولان به افتتاح رسید.

افتتاح خانه ساخته‌شده توسط گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران +تصاویر

به گزارش مشهدسر؛ منزلی که توسط گروه جهادی علویون دانشگاه مازندران در روستای کردمیر کیاسر ساخته شد، با حضور مسئولان به افتتاح رسید.

 

ساخت این منزل از ابتدای تابستان سال جاری توسط دانشجویان بسیجی دانشگاه مازندران آغاز شد.

 

سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد فرمانده سپاه بابلسر در حاشیه افتتاح این منزل طی گفت‌وگویی اظهار کرد: صبغه کار جهادی اقدامات دفتری نیست بلکه اقدامات عملیاتی و حضور میدانی در صحنه برای خدمت به مردم محروم است.


وی با بیان اینکه امروز گروه‌های جهادی دانشجویی با حضور در خطوط مقدم مناطق محروم خودشان را موظف به محرومیت زدایی می‌دانند، افزود: گروه‌های جهادی، هدفشان را برای توسعه، پیشرفت و رفع گرد و غبار محرومیت و ارتقا و ترفیع  سطح زندگی اقشار جامعه در جمیع ابعاد نظیر اقتصاد مقاومتی، حوزه سلامت و اشتغال‌زایی پی‌ریزی کرده‌اند.

 


فرمانده سپاه بابلسر تصریح کرد: امروز در بستر گروه‌های جهادی، جوانان بسیجی دانشجو با حضور میدانی در مناطق محروم از نزدیک به‌طوری‌که کاملا برایشان  درد، مصائب و مشکلات مردم محسوس و قابل لمس است همه آن موارد را از نزدیک درک و فهم می‌کنند واین برکات بی‌نظیری برای آنان به دنبال دارد چراکه حضور در این اردوه‌ها باعث آموخنن مبانی و تاکتیک‌های زندگی می‌شود و اینکه اعتقاد حضرت امام راحل و امام خامنه‌ای عزیر هست که این جوانان آینده‌سازان این مملکت‌اند.

 

 

حسین‌نژاد با بیان اینکه تحلیل ما آن خواهد بود همین جوانان که در آینده سکان‌دار پست‌های کلیدی انقلاب خواهند شد و در سنگر خدمتگزاری برای مردم  لباس رزم به تن خواهند کرد به راحتی دردهای محرومین را درک خواهند کرد و حتما در مقام رسیدگی و مرتفع کردن آن خواهند شد، بیان کرد: نکته دیگر آنکه محصول شرکت در گروه‌های جهادی می‌شود خودسازی و اوج این خودسازی را در شهادت امثال حججی‌ها باید جستجو کرد.

 


وی با تاکید بر اینکه امروز این گروه‌های جهادی دانشجویی در دانشگاه بابلسر آینه همت بسیجیان بی‌ادعایی هستند که با انگیزه قوی و اراده‌ای پولادین هدفشان را در تحقق و اجرای عدالت اجتماعی کدگذاری کردند، خاطرنشان کرد: برای همین است که این فرشتگان زمینی با حضور در دورترین جغرافیای استان درخطوط مقدم سازندگی نقاطی را منطقه عزیمت و مورد هدف خویش قرار دادند که از چشم مسئولان دور مانده، حتی به صراحت باید گفت اگر حضور این عزیزان نبود، گویی این مناطق جزو استان ما نبوده است.


فرمانده سپاه بابلسر ادامه داد: این اقدامی که توسط عزیزان گروه جهادی در بسیج دانشجویی انجام گرفت، یکی دیگر از دستاوردهای جهادی قرارگاه پیشرفت و آبادانی در مناطق محروم است.

 


حسین‌نژاد در پایان گفت: جا دارد از همکاران و بسیجیان عزیزم در بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران آقایان بهرام زاد، صالحی و برادر خوبم آقای محمد سحابی و سایر عزیزان ساعی و پرتلاش در بسیج دانشجویی مازندران که زحمات بسیاری را جهت ساخت این منزل متقبل شدند سپاسگزاری و تشکر کنم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.