پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
13 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 24[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 90366 مورخ:[1396-09-08 00:21:01] چاپ

مهدی طلوتی پس از بازگشت به بوکس:
مثل روز اول انگیزه دارم/ مدال‌های درخشانی در انتظار مشت‌زنی ایران است

یکی از خبرهای مهم ورزش مشت‌زنی دعوت دوباره از مهدی طلوتی به اردوی تیم ملی بوکس است که وی در این زمینه گفت: انگیزه همان روز اول دعوتم به تیم ملی بوکس را دارم.

مثل روز اول انگیزه دارم/ مدال‌های درخشانی در انتظار مشت‌زنی ایران است

به گزارش مشهدسر؛ مهدی طلوتی که در المپیک 2012 لندن نیز حضور داشت، پس از سه سال دوری از میادین باز هم به اردوی ملی پوشان فراخوانده شد.

 

وی طی گفت‌‌وگویی بیان کرد: از اعتماد اکبر احدی سرمربی تیم ملی ممنون هستم که دوباره فرصت حضور را داد، از این لطفی که داشتند تشکر می‌کنم و قطعا سعی می‌کنم تا جواب اعتمادشان را داده و باز هم برای بوکس کشورم بدرخشم.

وی با بیان اینکه متاسفانه پیش از این کسانی هدایت بوکس را برعهده داشتند که باتجربه‌ها را کنار گذاشتند، افزود: من فقط 32 سال دارم و در شرایط مناسبی هستم و حتما می‌توانم به تیم ملی کشورم کمک کنم.

این بوکسور بابلسری هدف اصلی خود را حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا عنوان کرد و گفت: در اندونزی 2018 حضور خواهم یافت و مثل روز اول دعوتم به تیم ملی در سال 80 انگیزه دارم تا خودم را ثابت کنم.

طلوتی که مدتی را هم در اردوهای ملی به عنوان مربی فعالیت کرد، گفت: می‌توانم از تجربه مربیگری خودم در تیم‌های ملی استفاده کنم و مصاف بهتری روی رینگ داشته باشم اما با اینکه از سال 84 به عنوان مربی فعالیت‌هایی در شهرم داشته‌ام ولی خودم را هنوز ورزشکار می‌دانم.

وی در پایان بیان کرد: خوشبختانه کسی هدایت تیم ملی بوکس را برعهده دارد که به زیر و بم آن آشناست و روزهایی خوش و مدال‌هایی درخشان در انتظار مشت‌زنی ایران است.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.