پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۶ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
4 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 17[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 90310 مورخ:[1396-09-05 11:03:01] چاپ

امام جمعه بابلسر:
دولت جلوی واردات برنج را بگیرد/ عدم حمایت دولت، کشاورزان را دلسرد کرده است

امام جمعه بابلسر با بیان اینکه دولت باید با تصویب تعرفه‌های مناسب جلوی واردات بی‌رویه برنج را بگیرد، گفت: متاسفانه هیچ‌گونه اقدامی برای حمایت کشاورزان شمال به عنوان مرکز تولید این محصول انجام نمی‌شود و این موضوع کشاورزان را برای سرمایه‌گذاری در این عرصه دلسرد کرده است.

دولت جلوی واردات برنج را بگیرد/ عدم حمایت دولت، کشاورزان را دلسرد کرده است

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمد‌اسماعیل قلی‌پور ضمن انتقاد از صدور مجوز برای واردات برنج به کشور، اظهار کرد: دولت باید با تصویب تعرفه‌های مناسب جلوی واردات بی‌رویه برنج را بگیرد تا با این اقدام گام عملی در جهت حمایت از تولید داخل بردارد.

 

وی افزود: متاسفانه هیچ‌گونه اقدامی برای حمایت کشاورزان شمال به عنوان مرکز تولید این محصول انجام نمی‌شود و این موضوع کشاورزان را برای سرمایه‌گذاری در این عرصه دلسرد کرده است.


امام جمعه بابلسر با انتقاد از برخی ملاقات‌های خصوصی نمایندگان مجلس با استاندار مازندران، تصریح کرد: متاسفانه برخی نمایندگان مجلس در این ملاقات‌ها فقط به دنبال دخالت در عزل و نصب‌ها جناح خود و برخی چالش‌های سیاسی هستند.

 
قلی‌پور با تاکید بر اینکه تداوم عزل و نصب‌های مدیران و ایجاد چالش‌های سیاسی فرصت خدمت به مردم را از مسئولان می‌گیرد، خاطرنشان کرد: نمایندگان در راستای وظیفه خود که همان قانونگذاری و نظارت است با تمام توان گام بردارند و با اهتمام ویژه و تلاشی مضاعف‌تر در مسير رفع مشكلات مردم از هيچ تلاشی دريغ نكنند.


وی با اشاره به پایین بودن قیمت خرید و عدم صادرات مرکبات تولیدی شمال، تصریح کرد: تداوم این روند باعث خسارت‌های بسیاری به کشاورزان می‌شود، چراکه در شرایط فعلی بازار مناسبی برای فروش دسترنج باغداران وجود ندارد و قیمت پایین خرید مرکبات هیچ‌گونه دلخوشی و رغبتی به کشاورز زحمت کش نمی‌دهد که حتی برای چیدن مرکبات اقدام کند.


امام جمعه بابلسر با بیان اینکه اولویت کاری مسئولان حل مشکلات مطروحه مردم باشد و بر تلاش‌های خود برای انجام مسئولیتی که دارند بیفزایند، بر لزوم خدمات‌رسانی صادقانه و خالصانه بیشتر مسئولان در راستای پیشرفت، توسعه و شكوفايی کشور تاکید و ابراز امیدواری کرد تا مسئولان با تاسی به آرمان‌های والای شهدا و انقلاب هیچ فرصتی را برای خدمت به ‏مردم از دست ندهند و در راه خدمتگزاری به آحاد جامعه از هیچ تلاشی دریغ نکنند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.