پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۰۱ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
13 محرم 1440[ه.ق]
2018 Sep 23[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 89757 مورخ:[1396-08-21 00:04:01] چاپ

بازگشت ملی‌پوش پرسابقه به مازندران/ خواجه کلایی: بهنمیر می‌تواند مدعی قهرمانی والیبال کشور باشد

نخستین ملی‌پوش بانوی مازندران در والیبال پس از سال‌ها به خانه بازگشت تا در فصل جدید لیگ برتر برای تیم والیبال بهنمیر بازی کند.

بازگشت ملی‌پوش پرسابقه به مازندران/ خواجه کلایی: بهنمیر می‌تواند مدعی قهرمانی والیبال کشور باشد

به گزارش مشهدسر؛ مونا خواجه‌کلایی بازیکن پرسابقه بابلسری که قریب به یک دهه در تیم‌های ملی بازی کرده، به تیم بهنمیر پیوست تا این تیم تازه لیگ برتری شده را یاری رساند.

خواجه‌کلایی که سال پیش در تیم بانک سرمایه عضویت داشت و با این تیم قهرمان لیگ برتر والیبال بانوان شد، برای فصل جدید با مسؤولان تیم بهنمیر به توافق رسید و قرارداد یک‌ساله‌ای را امضا کرد.

وی که پس از مسابقات قهرمانی آسیا در فیلیپین از عرصه بازی‌های ملی خداحافظی کرد، گفت: همیشه گفتم که به محض فعالیت جدی والیبال در مازندران و در صورت موافقت مسؤولان تیم حاضرم به استانم کمک کنم که خوشبختانه امسال به خواسته‌ام رسیدم، وقتی برنامه‌ریزی و جدیت تیم بهنمیر را دیدم، به تیم استان خود پیوستم و خیلی خوشحالم که برای موفقیت آن بازی خواهم کرد.

خواجه‌کلایی با اشاره به ترکیب تلفیق شده از جوان و با تجربه در تیم بهنمیر، بیان کرد: تصورم با توجه به حضور چند ساله در لیگ برتر این است که حریف سختی برای تمامی حریفان خواهیم بود و هیچ رقیبی بازی راحتی را با بهنمیر ندارد.

وی ادامه داد: در صورتی که از نظر تاکتیکی و هماهنگی هم به شرایط مناسب برسیم، دور از دسترس نیست که مدعی قهرمانی باشیم.

گفتنی است، والیبال مازندران سال 88 برای نخستین‌بار با تیم نفت محمودآباد در لیگ برتر شرکت کرد و پس از همان یک فصل، پنج سال بعد در سال 93 با تیم هیأت والیبال بابلسر به این مسابقات بازگشت.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.