پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۲ آبان ۱۳۹۷[ه.ش]
13 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 24[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 89717 مورخ:[1396-08-21 00:10:01] چاپ

فرماندار بابلسر:
سهل‌انگاری در تأمین سلامت مردم قابل قبول نیست

فرماندار بابلسر خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه‌کنندگان مواد غذایی شد و گفت: سلامت مردم در اولویت نخست امور قرار دارد، لذا در این راه هرگونه کم‌کاری و سهل‌انگاری به‌هیچ وجه قابل قبول نیست.

سهل‌انگاری در تأمین سلامت مردم قابل قبول نیست

به گزارش مشهدسر؛ سیدعلی اسد در جلسه کارگروه امنیت و سلامت بابلسر با بیان اینکه سلامت مردم از مهم‌ترین مقوله‌های مورد توجه کارگروه سلامت است، اظهار کرد: مسئله بهداشت و امنیت غذایی یکی از مسائل و شاخصه‌های مهم در هر جامعه است و رابطه تنگاتنگی با توسعه جامعه دارد.

وی خواستار بازدید مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه‌کنندگان مواد غذایی شد و افزود: سلامت مردم در اولویت نخست امور قرار دارد، لذا در این راه هرگونه کم‌کاری و سهل‌انگاری به‌هیچ وجه قابل قبول نیست.

فرماندار بابلسر با بیان اینکه فرهنگ‌سازی در پیشگیری از بیماری‌ها موجب کاهش هزینه‌های سلامت می شود، گفت: اعتباراتی  که برای آموزش و پیشگیری از بیماری‌ها هزینه می‌شود، بسیار کمتر از اعتباراتی است که برای درمان صرف می‌شود.

اسد در پایان تصریح کرد: بهداشت و آموزش جزو لاینفک زندگی ما است و لذا باید برای افزیش بهداشت و سلامت تلاش همه‌جانبه صورت گیرد و در بحث آموزش قدرتمند و قوی وارد شویم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.