پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۲۵ آذر ۱۳۹۷[ه.ش]
7 ربیع الثانی 1440[ه.ق]
2018 Dec 16[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 89300 مورخ:[1396-08-09 00:38:01] چاپ

دستگیری سوداگر مرگ در بابلسر

فرمانده انتظامی بابلسر از دستگیری یک عامل افیونی در این شهرستان خبر داد.

دستگیری سوداگر مرگ در بابلسر

به گزارش مشهدسر؛ سرهنگ عباس فتحعلی‌پور طی گفت‌وگویی اظهار کرد: در پی کسب خبر مبنی بر توزیع مواد مخدر با یک دستگاه خودروی تیبا توسط عامل افیونی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر، با انجام تحقیقات و بررسی میدانی، موفق به شناسایی این قاچاقچی مواد مخدر به نام م–الف شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر تصریح کرد: طی هماهنگی‌های صورت گرفته با مرجع قضایی، ماموران موفق شدند در عملیاتی ضربتی متهم را در حین فروش مواد مخدر دستگیر و خودروی وی را متوقف کنند.

فتحعلی‌پور خاطرنشان کرد: در بازرسی‌های به عمل آمده از داخل خودروی این سوداگر مرگ، 2 کیلو و 265 گرم تریاک کشف شد.

وی با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شد، گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر به عنوان یکی از مهم‌ترین عوامل فروپاشی خانواده‌ها و سرمنشا بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی، نیازمند همکاری همه جانبه مردم و نهاد‌های مسئول با نیروی انتظامی است.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در پایان به شهروندان توصیه کرد: در صورت مشاهده و یا اطلاع از فعالیت قاچاقچیان و فروشندگان مواد مخدر و یا هرگونه بی‌نظمی و اخلال در نظم عمومی، با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و موضوع را اطلاع دهند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.