روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
9 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 25[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 87160 مورخ:[1396-06-21 00:36:01] چاپ

هفته دوم لیگ دسته دوم فوتبال کشور
استقلال اهواز مغلوب هنرنمایی شهدای بابلسر شد

شهدای بابلسر در اولین بازی خانگی خود تیم نامدار و پرسابقه فوتبال کشور استقلال اهواز را شکست داد.

استقلال اهواز مغلوب هنرنمایی شهدای بابلسر شد

به گزارش مشهدسر؛ شهدای بابلسر در اولین بازی خانگی خود تیم نامدار و پرسابقه فوتبال کشور استقلال اهواز را شکست داد.

تیم شهدا در این بازی که نبرد صابر میرقربانی با تیم سابقش بود با سیستم تهاجمی ۳-۳-۴ به میدان رفت و مزد بازی برتر خود را با کسب ۳ امتیاز شیرین گرفت.

استقلال اهواز در روزی که مربی پرتغالیش آلفردو کاسمیرو را به دلیل محرومیت بر روی نیمکت نداشت، چیزی جز نام بزرگ خود را به همراه نداشت.

اهوازی‌ها که در هفته اول مقابل مهمان خود استقلال کاشان، ۲ بر صفر صاحب برتری شدند در زمان دفاع با سیستم پایه ۱-۵-۴ بازی می‌کردند و در زمان حملات پراکنده و نه چندان موثر به سیستم ۳-۳-۴ تغییر حالت می‌دادند.

در ۳۰ دقیقه نخست بازی دو تیم بیشتر به ارزیابی یکدیگر مشغول بودند ولی هر چه بازی به پایان نیمه اول بازی نزدیک می‌شد، فشار شاگردان صابر میرقربانی بر روی دروازه استقلال بیشتر می‌شد.

در دقیقه ۳۱ مسابقه، دروازه‌بان استقلال موقعیت تک به تک گلزنی را از عارف اکبری که حاصل بازی پاس زیبای عمقی بود به زیبای در زوایه‌ای بسته گرفت.

سرانجام تیم شهدا در دقیقه ۴۰ اولین گل بازی را به ثمر رساند. فرهاد شفایی توانست با ضربه سر زیبایی،  کرنر ارسالی وارد دروازه تیم اهوازی کرد.

با شروع نیمه دوم، استقلال اهواز در دقایق ابتدایی، بازی رو به جلو را در دستور قرار داد اما بازیکنان این تیم کندتر و سنگین‌تر از آن بودند که بتوانند خطری جدی بر روی دروازه مجتبی فرهادی ایجاد کنند.

شهدای بابلسر در نیمه دوم، دو بار موقعیت مسلم گلزنی را توسط عارف اکبری و یک بار توسط اسماعیل صمدی با واکنش‌های خوب دروازه‌بان استقلال از دست داد.

سرانجام تیر خلاص بازی را مجید هوتن هافبک چپ بابلسر بر پیکر تیم اهوازی زد. در دقیقه ۸۲ مجید هوتن با نفوذ تند و تیز از جناح راست دفاع حریف به داخل محوطه جریمه رفت و با شوت سرکش، توپ را به تور دروازه استقلال اهواز رساند.
 

ترکیب اصلی بازیکنان شهدای بابلسر شامل در این بازی شامل مجتبی فرهادی، سیدجواد شفیعی، مجتبی نوروزی، محسن رحیمی، فرهاد شفایی، علی بزرگیان، اسماعیل صمدی، مجید هوتن، محمد ابوالحسنی و عارف اکبری بود.

جواد غلامی اولین یار تعویضی بابلسر بود که در دقیقه ۶۵ به جای عارف اکبری وارد بازی شد. در دو تعویض دیگر هم سید کیوان هاشمی در دقیقه ۸۰ به جای علی بزرگیان و امیرحسین آقایی دقیقه ۸۵ به جای اسماعیل صمدی به میدان رفت.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.