روزنگار
روزنگار
روز دوشنبه مورخ:
۰۴ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
11 شوال 1439[ه.ق]
2018 Jun 25[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 87159 مورخ:[1396-06-21 00:31:01] چاپ

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:
مشکل گاز مازندران با همت نمایندگان حل شد/ منتفی شدن انتقال آب دریای خزر به سمنان

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر گفت: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

مشکل گاز مازندران با همت نمایندگان حل شد/ منتفی شدن انتقال آب دریای خزر به سمنان

به گزارش مشهدسر؛ ولی‌الله نانواکناری در نشست مجمع نمایندگان مازندران در بابلسر با اشاره به اینکه مجمع نمایندگان تصمیم بسیار جدی و خوبی برای حل مشکلات در زمستان پیش‌ رو با وزیر نفت گرفته است، اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات شمال کشور از جمله مازندران، نمایندگان باید ورود پیدا کرده و با همکاری و کمک به یکدیگر مشکلات مازندران را حل کنند.

وی با تأکید بر همکاری نمایندگان با یکدیگر، افزود: با تلاش بی‌وقفه نمایندگان مجلس شورای اسلامی مازندران توانستیم افتتاح خط لوله گاز را از سمنان به مازندران داشته و مشکل زمستان مازندران را حل کنیم.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بحث دوم در رابطه با ارزش‌افزوده برنج بوده که به سرعت موضوع حل و در دستور کار مجلس شورای اسلامی قرار گرفته است که با رأی قاطع نمایندگان و پشتیبانی آنها این مشکل رفع شده است.

نانواکناری با اشاره به بحث انتقال آب دریای خزر، ادامه داد: بحث انتقال آب دریای خزر به همت و تلاش نمایندگان شمال کشور در مجلس شورای اسلامی منتفی شده است.

وی در پایان گفت: انتظار این است که مجمع نمایندگان این انسجام و حفظ وحدت را در دستور کار خود قرار داده و در زمینه رفع مشکلات مردم به خوبی عمل کنند و امیدواریم بتوانیم دست به دست هم داده و با محبت مشکلات مازندران را با هم حل کنیم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.