روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
9 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 25[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 87053 مورخ:[1396-06-18 00:32:01] چاپ

امام جمعه بهنمیر:
برای حل مشکلات کشور از جوانان مؤمن و انقلابی استفاده شود/ نسل‌کشی در میانمار با سکوت مدعیان حقوق بشر

امام جمعه بهنمیر با اشاره به اینکه برای حل مشکلات کشور از جوانان مؤمن و انقلابی استفاده شود، گفت: نسخه شفا بخش برای حل مشکلات کشور استفاده از جوانان مؤمن و انقلابی است.

برای حل مشکلات کشور از جوانان مؤمن و انقلابی استفاده شود/ نسل‌کشی در میانمار با سکوت مدعیان حقوق بشر

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام محمدحسن شریف تبار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته بهنمیر با قرائت روایتی نماز گزاران را به تقوای الهی سفارش کرد و گفت: حادثه غم‌انگیز اتوبوس حامل دانش آموزان هرمزگانی که باعث کشته و مجروح شدن جمعی از دانش‌آموزان شد به خانواده‌هایشان تسلیت و اظهار هم‌دردی می‌کنیم و از مسؤولین می‌خواهیم در اردوهای دانش‌آموزی نظارت بیشتر انجام گیرد.

وی  با اشاره به  اهمیت روز غدیرو روز ولایت و امامت نکاتی از خطبه غدیر پیامبر (ص) افزود: پیام غدیر مانند نبوت پیامبر (ص) جهانی است، پیام تبعیت از امامت و ولایت است، پیام غدیر پیام عدالت و امنیت و تحقق عدل مهدوی (عج) است.

امام جمعه بهنمی به توطئه جدید آمریکا در بازرسی از مراکز نظامی ایران اشاره کرد و متذکر شد: این موضع شیطانی آمریکا باج‌خواهانه و بهانه‌ای است برای تحریم‌های غیر‌هسته‌ای، آمریکا باید بداند بازرسی از مراکز نظامی ایران را به گور خواهد برد .

شریف‌تبار با اشاره به سخنان رهبری در جمع فرماندهان قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی از جوانان بادانش و انقلابی برخوردار است که با ابتکارات خود کارهای بزرگی انجام داده‌اند.

وی خطاب به مسؤولان بیان کرد: نسخه شفا بخش برای حل مشکلات کشور استفاده از جوانان مؤمن و انقلابی است.

امام جمعه بهنمیر در پایان  خطبه‌های نماز جنایات نظامیان کشور میانمار و بودایی‌های افراطی در کشتار مسلمانان میانمار را محکوم کرد و گفت: دست صیهونیست‌ها در این جنایات دیده می‌شود و این نسل کشی با سکوت مدعیان حقوق بشر انجام می‌گیرد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.