روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
9 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 25[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86972 مورخ:[1396-06-16 00:51:01] چاپ

به دلیل بر طرف نشدن مشکلات ورزشگاه
شهدای بابلسر از میزبانی مقابل استقلال اهواز محروم شد

رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: تا زمانی که ایرادات ورزشگاه بابلسر برطرف نشود تیم شهدای بابلسر نمی‌تواند در این شهر از تیمی میزبانی کند.

شهدای بابلسر از میزبانی مقابل استقلال اهواز محروم شد

به گزارش مشهدسر؛ حدود یک ماه پیش سعید فتاحی با حضور در ورزشگاه بابلسر، ایراداتی را از امکانات این ورزشگاه شامل درب ورود وخروج، رختکن تیم‌ها، زمین ورزشگاه و چندین مورد دیگر گرفته بود و شرط میزبانی این تیم حاضر در لیگ دسته دوم آزادگان را رفع این مشکلات عنوان کرده بود اما پس از گذشت این زمان تنها ورزشگاه بابلسر هنوز همان وضعیت را دارد و هیچ ایرادی برطرف نشده است.

سعید فتاحی رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این باره گفت: تا زمان بر طرف نشدن مشکلات سخت‌افزاری این ورزشگاه، تیم شهدای بابلسر نمی‌تواند از تیمی میزبانی کند و این باشگاه برای بازی دوشنبه هفته آینده مقابل استقلال اهواز که در چارچوب هفته دوم لیگ دسته دوم آزادگان است، باید بازی خود را در شهر دیگری برگزار کند.

وی خاطر نشان کرد: سازمان لیگ درمورد شرایط و امکانات سخت‌افزاری ورزشگاه‌ها به تمامی تیم‌ها شرایط را اعلام کرده و تیم شهدای بابلسر تا برطرف شدن مشکلات ورزشگاه این شهر باید ورزشگاه دیگری را که مورد تائید سازمان لیگ است برای میزبانی بازی‌هایش اعلام کند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.