پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۹ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
7 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 19[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86816 مورخ:[1396-06-13 01:04:01] چاپ

مسؤول گروه جهادی بقیه‌الله:
فعالیت فرهنگی در سواحل نیاز به حمایت مسؤولان دارد +تصاویر

مسؤول گروه جهادی بقیه‌الله با بیان اینکه امسال سومین سال است که در سواحل بابلسر مشغول انجام کارهای فرهنگی هستیم، گفت: توجه به بحث فرهنگی سواحل مازندران نیازمند حمایت بیشتر مسؤولان است.

فعالیت فرهنگی در سواحل نیاز به حمایت مسؤولان دارد +تصاویر

به گزارش مشهدسر؛ حجت‌الاسلام سید مرتضی پورعلی که در قالب گروه جهادی بقیه‌الله در سواحل بابلسر به صورت خودجوش فعالیت دارند، طی گفت‌وگویی اظهار کرد: گروه بقیه‌الله به همراه 30 نفر از طلاب، اجرای کارهای فرهنگی و تبلیغی را در سواحل بابلسر در دستور کار دارند.

وی با اشاره به اینکه امسال سومین سال است که در سواحل بابلسر مشغول انجام کارهای فرهنگی هستیم، افزود: مهم‌ترین هدف ما این است که از شنای مختلط در سواحل جلوگیری شود.

مسؤول گروه جهادی بقیه‌الله بیان کرد: درست است برخی نقاط جایگاه شنا برای آقایان و خانم‌ها جداگانه است اما به‌دلیل مشکلات نمی‌توانند از این مکان برای شنا استفاده کنند.

پورعلی ادامه داد: دریا به‌دلیل داشتن جاذبه‌ها و ظرفیت‌های متعدد دارای فرصت‌های فراوانی است که باید از آن به‌صورت درست و مناسب بهره‌گیری شود.

وی در پایان با تأکید بر توجه به بحث فرهنگی سواحل مازندران، خاطرنشان کرد: در این زمینه نیازمند حمایت بیشتر مسؤولان هستیم.

 

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.