روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷[ه.ش]
5 شعبان 1439[ه.ق]
2018 Apr 20[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86685 مورخ:[1396-06-09 00:00:01] چاپ

فرمانده سپاه بابلسر:
بصیرت در آینده یک انقلاب بسیار اثرگذار است/ مذاکره امام علی(ع) با معاویه به دلیل بی‌بصیرتی مردم بود

فرمانده سپاه بابلسر گفت: بصیرت در آینده یک انقلاب بسیار اثرگذار است چون یاران انقلاب باید در حضانت و صیانت از انقلاب باید مسلح به سلاح بصیرت باشند.

بصیرت در آینده یک انقلاب بسیار اثرگذار است/ مذاکره امام علی(ع) با معاویه به دلیل بی‌بصیرتی مردم بود

به گزارش مشهدسر؛ سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد در نشست با فرماندهان بسیج ادرات بابلسر در مجتمع رفاهی بانک کشاورزی اظهار کرد: خداوند را شاکریم که فرماندهان ساعی و پرتلاش ما در بسیج اداری کارمندی بر اساس وظایف تعریف شده رسالت و ماموریت های محوله را به نحو شایسته انجام می دهند. این عزیزان به دلیل بسیجی بودن رسالتی والاتر و بزرگ‌تر را در اداره و حوزه تحت فرماندهی خود برعهده دارند و سالم‌سازی ادارات با رویکرد دینی یکی از وظایف ذاتی بسیج کارمندان است که این واقعا جای تشکر دارد، تشکر از عزیزانی که در این راستا با اقل امکانات کارهای بزرگی را انجام می دهند و در این مسیر از ناملایمات و از بزرگی کار واهمه وهراس نداشته و ندارند.


وی افزود: امروز به برکت حضور پرشور وهمیشه در صحنه بسیج ما در ادارات همگان با موفقیت‌ها و دستاوردهای بسیج در همه ابعاد آشنا هستند و نقش‌آفرینی بسیج در عرصه‌های مختلف  را حس و لمس نمودند،  بسیج ادارات ما که از نیروی های ارزشی و پا به کار انقلاب محسوب می شود ثابت نمود که همواره آماده جانفشانی در راه دستورات و منویات امام خامنه ای عزیز بوده و خواهد بود.

 


فرمانده سپاه بابلسر تصریح کرد: بسیج ادارات ماموریت های متنوعی دارد، یکی از ماموریت های مهم تقویت اندیشه‌های انقلاب اسلامی در بین کارمندان و ارتقای سلامت اداری، تبین و گفتمان سازی شعار سال در جهت محقق نمودن منویات مقام معظم رهبری است.


حسین‌نژاد ادامه داد: یکی از دغدغه های برجسته بزرگان و ائمه اطهار توجه و تقویت بعد بصیرت بود و امروز هم در کلام رهبر فرزانه ما این امر جهت رستگاری و عاقبت به خیری ما و انقلاب کرارا تاکید شده است.


وی با بیان اینکه در بصیرت مولفه ها و شاخصه های خاص نهفته است که اگر چنانچه بدان توجه شود قطعا عاقبت به خیری را در پی دارد، بیان کرد: تشخیص یعنی اینکه بجا و به‌هنگام تصمیم بگیریم، با دیدن ارایش نظامی و سیاسی و جناح بندی و صف بندی احزاب و تشکل های سیاسی مرز حق و باطل را بشناسیم و نباشد خدای نکرده در اثر یک غفلت خودمان را در اردوگاه دشمن ببینیم.

 

 

فرمانده سپاه بابلسر اضافه کرد: ترجیح یعنی یک امر مهم و بدیهی را بریک موضوع بی اهمیت رجحان و برتری ندهیم. در زمان مولا علی علیه السلام مردم جاهل آن زمان با آنکه حضرت علی را که آن همه روایات مثل حدیث کسا، روز مباهله، زکات در حال رکوع، انا مدینه العلم وعلی بابها، حدیث ثقلین، حدیث غدیر و... را می‌شناختند ولی به واسطه بی بصیرتی امیرالمومنین را با معاویه در یک سطح قرار دادند و حضرت را وادار به مذاکره با او نمودند و سرانجام به این هم بسنده نکردند و با حضرت از در جنگ وارد شدند. پس بصیرت در آینده یک انقلاب بسیار اثرگذار است چون یاران انقلاب باید در حضانت و صیانت از انقلاب باید مسلح به سلاح بصیرت باشند.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.