پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۹ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
7 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 19[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86579 مورخ:[1396-06-07 00:00:00] چاپ

مدیرکل بهزیستی مازندران در بابلسر:
30 محله آسیب‌پذیر در مازندران پاکسازی شده است

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: 30 محله آسیب پذیر در مازندران پاکسازی شده است.

30 محله آسیب‌پذیر در مازندران پاکسازی شده است

به گزارش مشهدسر؛ سیدسعید آرام در همایش سراسری فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج سازمان بهزیستی کشور در بابلسر اظهار کرد: شهدا و به ویژه شهید حججی که از خانواده بهزیستی است موجب امنیت و آرامش کشور هستند.

 

وی با اشاره به فرارسیدن هفته دولت، افزود: شهید رجایی و باهنر از افرادی بودند که خط و فعالیت بسیج را معنا کردند.

 

مدیرکل بهزیستی مازندران خاطرنشان کرد: بسیج یکی از نهادهایی است که در هنگام موانع به کمک کشور می‌آید و هرجایی که حضور داشته پرچم افتخار برافراشته شده است.

 

آرام با اشاره به اینکه بسیجیان در همه جا ماندگار شدند و با گذاشتن یادگاری نیک از خود نام خود را جاودانه کردند، تصریح کرد: به فرموده رهبری اقتصاد مقاومتی متکی به دولت نیست و مردم باید نقش اصلی را در آن ایفا کنند.

 

وی گفت: یکی از مهم‌ترین تاثیرگذاری‌های بسیج در زمینه فرهنگ کار و تلاش است که می تواند با فضاسازی فکری این امر را گسترش دهد.

 

مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: با توجه به گستردگی پایگاه ها در مازندران مشکلات فراوانی از محلات آسیب پذیر رفع و کمک های بسیاری به سازمان بهزیستی انجام شد.

 

آرام با اشاره به اینکه بیش از 30 محله آسیب پذیر در مازندران وجود داشت که پس از کمک های پایگاه های بسیج این مشکلات رفع شد، اظهار کرد: بسیج در تقویت روحیه خوداتکایی بسیار تاثیرگذار است و باید تفکر اصلی که روحیه ایثار و ازخودگذشتگی است در تمام افراد به وجود آید.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.