پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۲۹ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
7 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 19[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86559 مورخ:[1396-06-06 00:49:01] چاپ

فرمانده سپاه بابلسر در حاشیه بازدید از محل بازسازی واقعه عظیم غدیر:
واقعه غدیر قابلیت خنثی‌سازی همه توطئه‌های دشمن را دارد +تصویر

فرمانده سپاه بابلسر با بیان اینکه واقعه غدیر قابلیت خنثی‌سازی همه توطئه‌های دشمن را دارد، گفت: بازسازی واقعه تاریخی غدیر در فرودگاه احمدکلا در صبح روز پنجشنبه ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد.

واقعه غدیر قابلیت خنثی‌سازی همه توطئه‌های دشمن را دارد +تصویر

به گزارش مشهدسر؛ جلسه میدانی بازسازی واقعه عظیم غدیر در فرودگاه احمدکلا بابلسر با حضور فرمانده سپاه، بخشدار مرکزی و هادی شهر، معاونت اردوئی سپاه کربلا، دهیاران، شورا، هیت امنا و فرماندهان پایگاه سه محل برگزار شد.

 

در حاشیه این جلسه سرهنگ پاسدار سیدموسی حسین‌نژاد فرمانده سپاه بابلسر طی گفت‌وگویی اظهار کرد: غدیر داستان دعوت خدایی داستان یک ولایت کبری و داستان آراستن وکمال دین وخشنودی خداوند است.


وسعت و محیط اثرگذاری غدیر به وسعت همه تاریخ بشریت است، بنابراین همه ما برای زنده نگه داشتن و احیا آن یک وظیفه شرعی داشته و داریم، به این منظور به جهت احیا و بازنشر دادن این حادثه اثرگذار تاریخی نیاز به مشارکت همه مسؤولان و به کارگیری همه ظرفیت‌های موجود شهرستان است تا انشالله بتوانیم زوایای مستتر ونهفته واقعه غدیر خم را برای مردم باز گو نماییم.


سوال اینجاست چرا مردم و برخی از خواص آن روز رساتر و بلندتر از دیگران تبریک گفتند ولی بعدها در یک آرایش سیاسی و نظامی در مقابل این واقعیت صف ارایی کردند و برای شرکت در سقیفه از یکدیکر سبقت می‌گرفتند.


سوال اینجاست آیا به راستی نبی مکرم اسلام که هدف از رسالتش، نجات انسان از ضلالت و گمراهی بود آیا بعد از خودش جانشینی برای امتش انتخاب نمی‌کند؟

 


تز دشمنان اسلام و مسلمانان جهان، انشقاق و تفرقه بین آنان است بنابراین انتی تز آن می‌تواند بازخوانی و تبیین داستان ولایت کبری باشد چرا که واقعه غدیر قابلیت خنثی‌سازی همه توطئه‌های دشمن را دارد.


امروز امپریالیسم رسانه‌ای با بهره گیری از ظرفیت رسانه‌ای به دنبال تضعیف جایگاه غدیر و ولایت فقیه است.


نسخه واتیکانیزه کردن، اندولیزه نمودن و حجاب گریزی، نماز گریزی و ولایت گریزی محصول اتاق فکر دشمن است، این طور نیست که آنها فی البداهه به این طرح برای ما برسند، وظیفه خنثی سازی توطئه‌های دشمن با ما مسوؤلان است.

 

بازخوانی واقعه غدیر یکی از راهبردهایی خواهد بود که در یک زمان می‌تواند با همه آنچه که غرب برای ما در جبهه‌های نماز گریزی، حجاب گریزی و ولایت گریزی طراحی نمود مقابله نماید و صد در صد پیروز میدان نیز خواهد بود، محقق شدن این ماموریت مهم یک عزم راسخ و عمومی مسؤولان را می‌طلبد تا بحول قوه الهی این ماموریت بزرگ فرهنگی را انجام دهیم.


بازسازی واقعه تاریخی غدیر در فرودگاه احمدکلا در زمینی به مساحت 30 هکتار با همکاری مسؤولان محترم شهرستان، فرماندهان نظامی وانتظامی، امام جمعه محترم بابلسر، فرماندار محترم شهرستان و شورا و دهیاران و مردم متدین و شهید پرور روستاهای شورک، بالااحمدکلا و پایین احمدکلا در صبح روز پنجشنبه ۱۶ شهریور برگزار خواهد شد.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.