پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز سه شنبه مورخ:
۲۳ مرداد ۱۳۹۷[ه.ش]
2 ذی الحجه 1439[ه.ق]
2018 Aug 14[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86555 مورخ:[1396-06-06 00:33:01] چاپ

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران:
مجمع نمایندگان مازندران با وزرای دولت دوازدهم دیدار می‌کنند

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران گفت: نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی پس از تعطیلات تابستانه مجلس با تمامی وزرا و معاونان رئیس‌جمهور و رؤسای سازما‌ن‌های مهم دولت دوازدهم دیدار خواهند کرد.

مجمع نمایندگان مازندران با وزرای دولت دوازدهم دیدار می‌کنند

به گزارش مشهدسر؛ ولی‌الله نانواکناری طی گفت‌وگویی اظهار کرد: نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی پس از تعطیلات تابستانه مجلس با تمامی وزرا و معاونان رئیس‌جمهور و رؤسای سازما‌ن‌های مهم دولت دوازدهم دیدار خواهند کرد.

وی همچنین از پیگیری دیدار جداگانه اعضای مجمع با رئیس‌جمهوری و معاون اول رئیس‌جمهور نیز خبر داد تا اهم انتظارات، مطالبات و مشکلات استان مازندران منعکس شود.

سخنگوی مجمع نمایندگان مازندران با دعوت از نخبگان و صاحب‌نظران برای ارائه نظرات و پیشنهادات به مجمع نمایندگان خاطرنشان کرد: اولویت همکاران من پیگیری طرح‌های محرک توسعه استان و ملی‌سازی مسائل استان در دیدار با وزرا و معاونان رئیس‌جمهوری برای ایجاد فرصت‌های شغلی برای جوانان خواهد بود.

نانواکناری در پایان گفت: در جلساتی که با همکاران نماینده داشتیم مقرر شد مطالبات در قالب جداول بودجه سنواتی و برنامه ششم توسعه در دولت جدید را پیگیری کنیم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.