پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۲۷ تیر ۱۳۹۷[ه.ش]
5 ذی القعده 1439[ه.ق]
2018 Jul 18[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 86321 مورخ:[1396-05-31 00:16:01] چاپ

عضو منتخب شورای پنجم شهر بابلسر:
رایزنی پیمانکاران برای انتخاب شهردار، اصل فساد است/ فشارها ادامه یابد، مجبور به انتشار اسامی هستم

عضو منتخب شورای پنجم شهر بابلسر گفت: اگر این افرادی که هویت‌شان کاملا مشخص و مستند است، به این دخالت‌ها و رایزنی‌های خلاف اخلاق ادامه دهند، مجبورم با اسناد، صوت و تصاویر، اسامی‌شان را قبل از انتخابات هیئت رئیسه، برای مردم منتشر کنم.

رایزنی پیمانکاران برای انتخاب شهردار، اصل فساد است/ فشارها ادامه یابد، مجبور به انتشار اسامی هستم

به گزارش مشهدسر؛ علیرضا رحیمیان طی گفت‌وگویی در پاسخ به آخرین وضعیت انتخاب شهردار و هیئت رئیسه شورای پنجم بابلسر، ضمن هشدار شدید به برخی از پیمانکاران و کسانی که به گفته وی در گذشته صاحب منافع بودند، اظهار کرد: اگر این افرادی که هویت‌شان کاملا مشخص و مستند است، به این دخالت‌ها و رایزنی‌های خلاف اخلاق ادامه دهند، مجبورم با اسناد، صوت و تصاویر، اسامی‌شان را قبل از انتخابات هیئت رئیسه، برای مردم منتشر کنم.

وی اشاره‌ای مستقیم به نام این افراد نکرد اما افزود: اگر این لابی‌گری‌ها ادامه داشته باشد، دیگر جای این افراد در بابلسر نخواهد بود.

 

عضو منتخب شورای پنجم شهر بابلسر با استقبال از نظر و پیشنهادات شهروندان و‌ به ویژه نظام مهندسین شهرستان در زمینه انتخاب شهردار و اعضای هیئت رئیسه شورای پنجم بابلسر، گفت: چنانچه افراد، نظر و پیشنهادی دهند، این برای همه قابل قبول است و از این نظرات قطعا باید استفاده کنیم.


رحیمیان با اشاره به این مطلب که وقتی پیمانکار در شهر به دنبال ماندن‌ها و رایزنی برای هیئت رئیسه باشد، این موضوع اصل فساد را شکل خواهد داد، تصریح کرد: کسی که صاحب منافع از شهرداری، شورا و یا جاهای دیگر است، دنبال رایزنی برای ماندن‌های خود و منافع شخصی است، ما تمام اخبار، اطلاعات و جزئیات این مذاکرات و رایزنی‌ها را مستند کردیم و داریم، همه این نشست و برخاست‌ها که در زمان انتخاب شهردار و هیات رییسه به طور عجیبی افزایش یافته، همه این صحبت کردن‌ها و وعده دادن‌ها را داریم، اگر نیاز باشد این اسناد و مدارک را در اختیار مسئولان عالی‌رتبه شهر قرار خواهیم داد.

 

وی با اشاره به افزایش این فشارها در دو یا سه روز گذشته، خاطرنشان کرد: اگر در این دو سه روز آینده نیز، فشار را زیاد کنند، وعده و‌ وعید دهند و در این مسیر بروند، خدا می‌داند من اسامی‌شان را با هماهنگی مسئولان به ویژه امام جمعه و‌ فرماندار، منتشر خواهم کرد.

 

عضو منتخب شورای پنجم شهر بابلسر با بیان این مطلب که ما بیشتر شنونده نظرات و لابی‌های این افراد هستیم، بیان کرد: خدا را شکر، هر هفت عضو منتخب، قرار و قولمان آنقدر محکم است که در آن خدشه‌ای وارد نخواهد شد، این لابی‌‌گری‌ها هیچ‌گونه اثری در نظر همکارانم نخواهد داشت.

 

رحیمیان با تأکید بر اینکه هر هفت عضو منتخب شورای پنجم، با طینت و آرامش خاطر این موضوع را بررسی و پشت سر قرار خواهند داد، اضافه کرد: دستمان آلوده در این مسائل نبوده، نیست و نخواهد بود و درعین حال، مطالب فوق هشداری به این گونه افراد و گروه‌هاست.

 

وی در پاسخ به این پرسش که «این افراد مورد اشاره شما چه کسانی هستند؟»، گفت: این افراد تعداد محدودی از سازندگان و پیمانکاران هستند.

 

عضو منتخب شورای پنجم شهر بابلسر در پایان با اشاره به اینکه شیوه خداوند نیز این‌گونه نیست که برای آزمایش بنده‌اش او را در معرض گناه قرار دهد، تاکید کرد: برای آزمایش پاک‌دستی هم نباید چنین پیشنهاداتی مطرح شود، این شیوه در منابع دینی ما نیز منع شده است.

خنده  
1396-06-03 00:16:01
---
سلام. با توجه به حساسیت اعضای محترم شورا وشهردار فهرست اموال خود و همسرانشان را اعلام کنند[484]
لبخند 
1396-06-07 00:53:01
---
اعضای شورای قبلی هم بیان بگن که چه چیزهایی از صدقه سر مردم تو شورا گرفتن. همون اقایونی هم که الان هستن.[488]

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.