روزنگار
روزنگار
روز شنبه مورخ:
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۶[ه.ش]
2 شعبان 1438[ه.ق]
2017 Apr 29[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 76489 مورخ:[1395-10-22 10:49:01] چاپ

کشف 28 کیلوگرم تریاک و 70 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در بابلسر

دادستان بابلسر از کشف 28 کیلوگرم تریاک و 70 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

کشف 28 کیلوگرم تریاک و 70 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در بابلسر

به گزارش مشهدسر؛ محسن نوروزی طی گفت‌وگویی اظهار کرد: با دریافت گزارشی محرمانه مبنی بر توزیع و فروش مواد مخدر در بابلسر و شهرستان‌های اطراف بلافاصله پرونده در دستور کار قضایی قرار گرفت.

وی افزود: در این پرونده مقدار 22 کیلوگرم تریاک از نوع سنتی که در قسمت عقب نیسان جاسازی شده بود کشف و ضبط، متهم دستگیر و با قرار قانونی و تشکیل پرونده قضایی وارد زندان شد.

دادستان بابلسر همچنین از کشف و ضبط 6 کیلوگرم تریاک از فردی به نام «الف ـ ش» خبر داد و بیان کرد: متهم مورد نظر بلافاصله دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شد.

نوروزی تصریح کرد: در یک عملیات غافلگیرانه نیز فردی اهل و ساکن ارومیه که در امر قاچاق سلاح و مهمات در سطح مازندران و گلستان از جمله شهرستان بابلسر فعالیت داشت، مورد شناسایی و دستگیری قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در این عملیات 70 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز که در وسیله نقلیه تریلی جاسازی شده بود کشف و ضبط شد و متهم با تشکیل پرونده قضایی و قرار قانونی روانه زندان شد.

دادستان بابلسر از دستگیری باندی که اقدام به جعل چک‌های بانکی می‌کردند خبر داد و گفت: در این مورد سه نفر دستگیر و با قرار قانونی به زندان معرفی شدند و پرونده آنها نیز در حال بررسی است.

نوروزی با اعلام اینکه سارق حرفه‌ای که شبانه با ورود به منازل افراد اقدام به سرقت جواهرات می‌کرد، دستگیر شد، گفت: در این عملیات متهم مورد نظر دستگیر و در بازجویی‌های خود به سرقت 15 فقره جواهرات از منازل افراد اعتراف کرد.

دادستان بابلسر در پایان گفت: در این پرونده متهم به همکاری دو تن از شرکایش اعتراف کرد که بلافاصله متهمان دستگیر و روانه زندان شدند.

جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيستي كشور 
1395-10-22 11:03:01
---
بسمه تعالي رياست محترم ديوان عدالت اداري كشور سلام عليكم احتراما به استحضار ميرساند ما كاركنان رسمي كارگري بهزيستي از هر دو قانون كار و خدمات كشوري محروم هستيم حقوق ومزايا مااز بند ((و)) تبصر 19 اداره كل خزانه دريافتم ميكنيم اما در احكام كار گزيني ما نه مثل همكاران قانون كاريم نه مثل همكاران خدمات كشوري نه مثل همكاران قرارداد معين این سوال برای همه ماكار كنان رسمي كار گري بهزيستي پیش آمده که ما واقعاً چه نوع استخدامی هستیم؟ نه مثل کارگران مشمول قانون کاریم و نه مانند همکاران خدمات کشوری!نه مثل همكاران قرار داد معين لازم به ذكر است كه ماها داراي مدرك كارشناسي و بالاتر مترتبط باكار بهزيستي هستيم اما هيچ پست سازماني نداريم فقط با ابلاغ انشايي مشغول به خدمت در پستهاي حاكميتي هستيم بدون دريافت مزاياي پستي كه در آن كار ميكنيم مسئولين بايد به اين امر توجه داشته باشند كه ما كار گر شركتهاي خدماتي ويا كارخانه جات نيستيم بلكه به استخدام سازماني كاملا دولتي در آمدايم از حضرتعالي عاجزانه خواستاريم كه از رياست محترم بهزيستي كل كشور بخواهيد اين مشكل مهم حل كنند(تبديل وضعيت از رسمي كار گري به رسمي كشوري ياپيماني ) باتقدير تشكر فراوان از طرف جمعي از كار كنان رسمي كار گري بهزيسي [424]

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.