روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶[ه.ش]
26 رجب 1438[ه.ق]
2017 Apr 23[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 76463 مورخ:[1395-10-21 11:42:01] چاپ

بهادر مولایی:
سوء‌تفاهم با فدراسیون وزنه‌برداری برطرف شد/ قصد بی‌احترامی نداشتم

وزنه‌بردار سنگین وزن کشورمان پس از شرکت در کمیته انضباطی فدراسیون وزنه‌برداری گفت: سوء‌تفاهمی که پیش آمده بود با نقش مؤثر و حمایت‌های رئیس فدراسیون برطرف شد.

سوء‌تفاهم با فدراسیون وزنه‌برداری برطرف شد/ قصد بی‌احترامی نداشتم

به گزارش مشهدسر؛ بهادر مولایی وزنه‌بردار فوق سنگین کشورمان طی گفت‌وگویی درباره برگزاری دومین جلسه کمیته انضباطی، اظهار کرد: در چند وقت اخیر سوء‌تفاهمی به وجود آمده بود که در دومین جلسه کمیته انضباطی با حمایت‌های پدرانه علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه‌برداری و اعضای کمیته انضباطی برطرف شد. امیدوارم با پشتکار در تمرینات بتوانم مدال‌های ارزشمندی را برای کشورم به‌دست آورم.

وی افزود: پس از عدم حضور در بازی‌های المپیک 2016 همان گونه که تمامی ورزش دوستان و اهالی وزنه‌برداری مستحضر هستند، اتفاقاتی که برای خانواده‌ام افتاد من در شرایط ایده‌آل و مناسبی از نظر روحی قرار نداشتم بنابراین اگر به کسی بی‌احترامی کردم، دلجویی می‌کنم. از این پس می‌پذیرم که به ارکان و مسؤولان فدراسیون وزنه‌برداری احترام بگذارم و به اصول و قوانین فدراسیون پایبند باشم.

وزنه‌بردار سنگین‌وزن کشورمان گفت: مطمئناً قصد نداشتم به هیچ شخصی یا ارگانی بی‌احترامی کنم و بنده به‌عنوان یک ورزشکار حرفه‌ای به مبانی اخلاقی پایبند خواهم بود و برهمین اساس از تمام کسانی که برای بهبودی‌ام تلاش کردند و مرا مورد حمایت خود قرار دادند و همچنین مردم ورزش‌دوست و خانواده وزنه‌برداری تشکر می کنم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.