روزنگار
روزنگار
روز جمعه مورخ:
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۶[ه.ش]
1 شعبان 1438[ه.ق]
2017 Apr 28[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 76366 مورخ:[1395-10-19 00:24:01] چاپ

این تلویزیون فوق‌العاده و استثانیه سونی را از دست ندهید!
سونی پیشرفته‌ترین تلویزیون خود موسوم به XBR-A1E Bravia 4K OLED TV را در نمایشگاه سی.ای‌.اس ۲۰۱۷ به نمایش گذاشت.

به گزارش مشهدسر؛ سونی پیشرفته‌ترین تلویزیون خود موسوم به XBR-A1E Bravia 4K OLED TV را در نمایشگاه سی.ای‌.اس ۲۰۱۷ به نمایش گذاشت.

این تلویزیون فوق‌العاده و استثانیه سونی را از دست ندهید!
به گزارش ایتنا از فارس به نقل از ورج، این تلویزیون او ال‌.ای.دی از نظر وضوح و کیفیت رنگ و قابلیت تفکیک رنگ‌ها به خصوص در مورد رنگ‌های تیره پیشرفتی قابل ملاحظه دارد و حتی در صورت قرار نگرفتن بیننده در روبروی تلویزیون نیز تجربه کاربری قابل توجهی را به ارمغان می‌آورد.

گفته می شود که سونی صفحات نمایشگر تلویزیون های جدید او.ال.ای.دی خود را با همکاری ال.جی تولید کرده است، اما این شرکت از رد یا تایید اطلاعات منتشر شده در این زمینه خودداری کرده است.

پشتیبانی از فناوری نمایش فوق دقیق Dolby Vision HDR و استفاده از پردازنده ای موسوم به ۴K HDR Processor X1 برای ارتقای کیفیت تصاویر از جمله ویژگی‌های این تلویزیون است. تلویزیون مذکور نسبت به دیگر تولیدات سونی بسیار باریک است.

این محصول جدید سونی در ابعاد ۵۵، ۶۵ و ۷۷ اینچ عرضه می‌شود و البته هنوز قیمت این محصولات اعلام نشده است. در مقام مقایسه باید گفت که تلویزیون او.ال.ای.دی ۵۵ اینچی ال.جی ۲۵۰۰ دلار و مدل ۷۷ اینچی آن ۲۰ هزار دلار قیمت دارد. سونی زمان عرضه عمومی این تلویزیون‌ها را هم اعلام نکرده است.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.