روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶[ه.ش]
26 رجب 1438[ه.ق]
2017 Apr 23[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 76280 مورخ:[1395-10-16 14:56:01] چاپ

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بابلسر برگزار شد

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر بابلسر در سالن جلسات سپاه این شهرستان برگزار شد.

به گزارش مشهدسر؛ حجت الاسلام قلی پور امام جمعه و رئیس ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان بابلسر، با اشاره به اینکه اگر امر به معروف ونهی از منکر به صورت درست اقامه بشود همه واجبات انجام خواهد شد، افزود: امر به معروف ونهی از منکر مانع از ضایع شدن حقوق شهروندی است. با امر به معروف ونهی از منکر است که حقوق شهروندی احیا خواهد شد، آزادی مطلق به معنی ولنگاری که نا امنی اجتماعی در پی خواهد داشت، در هیچ کجای دنیا پسندیده نیست.


وی در ادامه با تاکید بر رفع موانع این دو فریضه الهی عنوان داشت خیلی ها هنوز نمی دانند امر به معروف ونهی از منکر یک واجب عمومی است.


رئیس ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان بابلسر گفت: برای تحقق یک ارزش نیاز به تحقق سه عنصر قانون، نیروی انسانی مسئولیت پذیر و سازوکار مناسب است. بحمدالله قانون مصوب شده، آموزش نیروی انسانی و داشتن سازوکار مناسب وظیفه امروز ماست، وی همچنین بر ایجادزیر ساخت مناسب در جهت معروف گستری تاکید کردند.


سرهنگ حسین نژاد فرمانده سپاه شهرستان بابلسر و دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان اینکه امر به معروف ونهی از منکر قدمتی به اندازه خلقت بشری دارد، بیان کرد: امر به معروف ونهی از منکر یکی از فرایضی است که در احیای ارزش ها و هنجارهای جامعه اسلامی نقش برجسته و ویژه ای دارد، اگر جامعه ای بتواند امر به معروف ونهی از منکر را در خود نهادینه کند، به احیای سنت ها و ارزش های خود کمک کرده و از طرفی توانسته است در رشد وتعالی افراد آن جامعه سهیم شود. بنابراین یک عزم و اراده ملی بصورت همه جانبه میطلبد که انشالله همه ما، در احیای این دو فریضه الهی که از دغدغه های فرستادگان الهی بوده سهیم شویم.

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.