روزنگار
روزنگار
روز یکشنبه مورخ:
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶[ه.ش]
26 رجب 1438[ه.ق]
2017 Apr 23[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 52659 مورخ:[1394-06-05 12:10:01] چاپ

پیامک صوتی تل آوا / صدای شما را به گوش همه مخاطبان می‌رسانیم
پیامک صوتی تل آوا / صدای شما را به گوش همه مخاطبان می‌رسانیم

 

پیامک صوتی امکانی جدید در دنیای فناوری اطلاعات برای خبررسانی و ارتباط‌گیری با آدمهاست. پیامک صوتی این امکان را فراهم می‌کند تا یک فایل صوتی از پیش ضبط شده به تلفن همراه یا ثابت مخاطبان ارسال شود. تلفن‌ها زنگ می‌خورد و پیام ضبط شده برای همه مخاطبان پخش می‌شود.

سرویس ابری «تل آوا»  این امکان را به شما می‌دهد تا با کمترین هزینه پیامک صوتی خود را به صورت انبوه و هدفمند ارسال کنید.

هر چند میزان دلنشین بودن صدا و نوع پیام ارسالی تاثیر عجیبی در موفقیت تبلیغات شما دارد ولی مطمئن باشید موفقیت شما در اطلاع‌رسانی انبوه با «تل آوا»  تضمین شده است.

«تل آوا» یک رسانه بزرگ وحرفه‌ای در دست شماست.

 

رسانه‌ای که خیال شما را از تحویل به موقع اخبارتان راحت می‌کند. فقط کافیست پیام صوتی‌تان را ضبط کنید و وارد پنل پیامک صوتی «تل آوا»  شوید.

«تل آوا» با بهره‌مندی از امکانات سخت‌افزاری هوشمند برای برقراری ارتباط انبوه با جامعه مخاطبان و همچنین با حضور نیروهای متخصص و باتجربه در امر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، به یک نظام قوی برای ارائه بهترین، سریع‌ترین و موثرترین نوع ارتباط با مخاطبان دست یافته است.

مدیران روابط عمومی و مشاوران رسانه‌ای دستگاه‌های دولتی و غیردولتی طی جلسات متعدد با متخصصان «تل آوا» به بهترین راهکارها و ابزارهای اطلاع‌رسانی دسترسی پیدا کرده‌اند. امروز «تل آوا»  آماده است تا این تخصص و تجربه را با همه علاقمندان و فعالان این حوزه به اشتراک بگذارد.

 

 

نظرسنجی تلفنی

 پیامک صوتی علاوه بر خبررسانی در قالب ارسال پیام‌های صوتی، قادر است تا یک نظرسنجی تلفنی جامع را ایجاد و مدیریت کند. نتایج این نظرسنجی به صورت آنلاین برای فرستنده آن قابل مشاهده و ارزیابی است.

با پیامک صوتی می‌توان در کمترین زمان بیشترین تاثیرگذاری را داشت. «تل آوا» قادر است تا در هردقیقه به هزار نفر پیامک صوتی ارسال کند و این به معنای اثرگذاری انبوه پیامک‌های صوتی در جامعه مخاطبان هدف است.       

                        

کمپین های تبلیغاتی تلفنی

 مدت زمان گویش و ادا کردن یک واحد پیامک صوتی معمولی حداقل 5 ثانیه است که همین عدد مبنای واحد پالس‌های پیامک صوتی قرار گرفته است. بر این اساس، هزینه ارسال هر پالس با در نظر گرفتن طرح ها و امتیازات ویژه محاسبه می‌شود. «تل آوا» بسته‌ها و طرح‌های متنوعی برای بهره‌مندی کاربرانش از تخفیف‌های بیشتر فراهم کرده است.  

                        

اعلام مانده بدهی، تبریک مناسبت ها و ...

 مدیران موسسات ، دانشگاه ها ، مدارس و نهادهای مالی با راهکارهای مابوسیلهسامانه ارسال پیامک صوتی «تل آوا»پیام های انبوه با محتوای مختلف به صورت جامع ارسال کنند ، به عنوان نمونه می توانند مخاطب خود را از مانده بدهی و یا موجودی حساب خود مطلع فرمایند.

 

احراز اصالت شماره تماس در فرم های اینترنتی

 بسیاری مسئولین سایت های معتبر اینترنتی در فرم های ثبت نام مهم به جهت تایید و اطمینان از شماره تماس وارد شده به راحتی می توانندبوسیلهسامانه ارسال پیامک صوتی «تل آوا» از صحت ورود شماره تماس اطمینان حاصل فرمایند.

 

تلاش ارسال پیامک صوتی

 «تل آوا» امکان ارسال پیام با حالت کلامی و لحن‌های مختلف را فراهم می‌کند. امکان چندبار ارسال در صورت عدم موفقیت و همچنین نمایش لحظه‌ای گزارش ارسال‌ها از دیگر مزایای این سرویس به شمار می‌آید.

 

تماس برگشتی پیامک صوتی

 نکته ویژه اینکه «تل آوا »پیام شما را تا پایان روز ارسال(ساعت 24) برای مخاطب ذخیره می‌کند، یعنی اگر به هر دلیلی مخاطبت مایل به شنیدن پیام شما داشته باشد، تنها کافی است به همان شماره‌ای که به او تماس گرفته است، تماس بگیرد و پیام شما را بشنود.

 

از همه مهمتر اینکه استفاده از «تل آوا» بسیار به صرفه بوده و ضریب موفقیت و نتیجه تبلیغات و اطلاع‌رسانی را تا حد باور نکردنی بالا می‌برد.

هر چند «تل آوا» اپراتور اصلی به حساب می‌آید ولی پیامک صوتی به شکل‌های مختلف ارائه می‌شود که یک نگاه کارشناسانه به راحتی مشخص می‌کند که امکانات و ابزار‌های این ابررسانه با هیچ رسانه دیگری قابل مقایسه نیست.

نحوه محاسبه و قیمت‌گذاری پیامک صوتی به صورت پالس‌های 5 ثانیه است که در نوع خود بی‌نظیر و کاملا به نفع مشتری می‌باشد. به این معنی که چنانچه پیام شما 20 ثانیه‌ای باشد، نیاز نیست هزینه یک پیامک صوتی 60 ثانیه‌ای را پرداخت کنید.

در حال حاضر بروزترین و جدیدترین ابزار اطلاع‌رسانی انبوه هوشمند است که برای کاربر امکان برگزاری نظرسنجی تلفنی را فراهم کرده است و همچنین با این سرویس کاربر می‌تواند پیامک صوتی خود را به هر منطقه از تهران و یا هر شهرستان در سراسر کشور ارسال کند.

حالا تنها یک سوال بی‌جواب باقی می‌ماند؛چرا «تل آوا» نه؟

 

 پس فرصت را غنیمت شمرده و بیایید با «تل آوا» قدر لحظه‌ها و زمان‌های کوچکمان را بیشتر بدانیم.

 

  خرید پنل پیامک صوتی   

 

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.